Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet meg mondani neki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ShamitheScene kérdése:

Hogy lehet meg mondani neki h most ne?

Figyelt kérdés
16l vagyok és hát a barátommal szinte csak suliban találkozunk mert leköti mindkettőnke t atanulás...vagy valami ahoz hasonló és neki már többször is felállt nyilvánosság előtt mikor velem volt és akkor mindíg csináltunk valami hülyeséget ,jó háát énis élveztem csak azér tmost ott mégse kéne...............valami tanács hm???
2011. okt. 22. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a gond cicám? akkor ezt most magyarázd el normálisan.
2011. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem fogj egy láncfűrészt és vágd le neki , és akkor többet nem fog fel állni neki az biztos :D
2011. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

> valami tanács hm???

Tanulj meg értelmesen fogalmazni.

Így 16 évesen nem ártana...

2011. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondok három példát, légyszives pontozz mert megoldás a gondodra:


Suliba vagytok:

1.

Te:"Légyszi most ne"

Barátod:"Na, gyerünk már"

Te:"Mondom hogy nem, nem fogom az egész suli elött kiverni a f*szod"

Barátod:"Wc?"

Te:"Na jó, de utolsó volt."


2.

Te:"Most ne, kérlek, nincs kedvem.Beszélgessünk inkább"

Ő:"Oké, de miért ne?"

Te:"Nincs kedvem és kész"

Ő:"De most mi a baj?Komolyan."

Te:"Azt leszámítva hogy a suli udvaron vagyunk és mindenki látja semmi."

Ő:"Jó de már csináltuk többször is, most esik le hogy mindenki minket nézz az ablakból, és már nem egyszer látták?"

Te:"Kösz hogy szóltál, ne szólj hozzám többet-.- ;("

Ő:"Jah amúgy fent vagy a youtubeon!!!:DXD"


3.

Te:"Most haggyjuk nincs hozzá hangulatom"

Ő:"Oké.:)Amúgy mi is a neved?"

2011. okt. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.háát most az a gond h suliban vagyunk és ráadásul még egyházi is és ott nemkéne csinálni szerintem mert nemillik annak ellenére talán félsuli tudja hogy mi zajlik és már 3 hónapja együtt vagyunk de már 2 hónapja nemvoltunk úgy együtt...

2. de az nemjó mert akarom neki ,hogy felálljon csak ne mindíg suliba XD


3. hát nem kioktatni kéne a fogalmazási képességeimröl mert azok tudom hogy elég érdekesek:D


4.ööö...kb az első az ami hasonlít a miesetünkre csak mi üres terembe beszélgetünk aztán meg megtörténik én meg beletörődök ...

2011. okt. 23. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!