Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek belezúgni a "Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belezúgni a "Barátság extrákkal" barátomba? :S Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval lefeküdtünk 4szer, csak úgy piás állapotban, másnak kacagtunk rajta és kész. De az utóbbi napokban abszolút nem tudom kiverni a fejemből, egyfolytában rá gondolok és szeretném, ha most is vele lehetnék...

Egyik alkalommal teljesen gyengéd volt az egész, ölelgettet, puszilgatott, odabújtam hozza és úgy aludtunk el. Akkor meg is beszéltük, hogy pár nap múlva találkozunk de semmi pia meg bármi, csak filmezés, ilyenek, hogy derüljön ki most mi is van. Aztán persze nem keresett, ritkán keres ő engem, pedig vannak elejtett megjegyzései, amiből akár az is következhetne, hogy többet szeretne tőlem ő is... Nem tudom, nagyon rossz ez a helyzet. :/

Én 2O éves vagyok, ő 22.


2011. okt. 23. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha akarna vmi konkrétat,már mondta volna.

Sajnálom.

2011. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem akar többet.. jó vagy neki szexre... De nem tudom mire számítottál...
2011. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalon vagyok, egy nővel belementem ilyen kapcsolatba és belém szeretett. Persze én is gyengéd voltam, ölelgettem, csókolgattam, talán itt rontottam el.


Amit ajánlok neked: ne húzd mint a rétestésztát. Üljetek és beszéljétek meg. Mond el neki őszintén, hogy elkezdtél többet érezni iránta és mit gondol erről. Picit műanyag szaga lesz, hogy így szintetikusan megbeszélitek, de azt hiszem miután négyszer lefeküdtetek nem nagyon van már mit titkolni és illedelmeskedni.


A beszélgetés arra jó lesz, hogy dől valamerre a szituáció, mert ami most van, az a legrosszabb. Nagyon fontos: ha elutasít, de felajánlja, hogy továbbra is d*gjatok, abba ne menj bele, mert meg fogod ismerni a földi poklot, "heroinista leszel aki a napi adajáért bármire képes lesz", ha érted mire gondolok.


Sok szerencsét!

2011. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Akkor veszett ügy? Jobb, ha nem keresem, igaz? Nem tudom miért csinálja ezt velem...

Utolsó, értem, hogy miről beszélsz, sajnos... :) Megpróbálom hagyni őt és kész. Persze nem könnyű, bulik utána mindig összekeveredünk valahogy és olyankor annyira jó, hogy ott van velem... Húha, nem vagyok magamnál!!!

Mégis hogy lehet azt megcsinálni, hogy sose írjak neki? Még bulik után se, mikor egyedül kell hazajönnöm és olyan rohadtul hiányzik egy ölelés...

2011. okt. 23. 00:17
 5/17 anonim ***** válasza:
00:10 vagyok: nem értem miért akarod dobni. Én fix, hogy beszélnék vele, de a te dolgod.
2011. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De hát most nem kereshetem megint én... Ok, hogy ír néha meg minden, ha valami van, rá tutira számíthatnék, de mégis mit mondjak neki? Tudom, hogy meg kellene ezt beszélnünk, csak hát az is olyan necces, most nem hívhatom, hogy jöjjön már át... Ha megvárom, míg legközelebb keres ő, az úgy nem ok? :S
2011. okt. 23. 00:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, barát. Nem hiszem, hogy egy baráttól kérni olyat, hogy találkozzatok "csak úgy" valami hatalmas dolog lenne. Üljetek be valahova kávéra, ebédre, mint két barát.
2011. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmaznék, hogy bulizós, lógós haver, akire mindig számíthatnék, bármi van. Egy városból vagyunk, most ő is és én is másik városban tanulunk, vagyis távol az otthontól, de ugyanott. Rengetegszer vitt már haza, ő is aludt nálunk, ilyesmi. Most ezek után nagyon gáz a szemébe nézni, komolyan mondom... :/
2011. okt. 23. 00:35
 9/17 anonim ***** válasza:
binkeroty
2011. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ezt nem értem.
2011. okt. 23. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!