Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

tudom-tudom rahedli ilyen kérdés van itt ... de mind 1 most!


nah, van egy gyerek nekem ő tetszik

jól elszoktunk beszélgetni, élőben és face-n is.

tök kedves vicces... minden mondatába rak egy kis smileyt!

mindig elköszön és elmondja hogy meddig megy el kb. mindig tök jól megtaláljuk aközös témát.

a suliba ha vele és a haverjaival szemben , vagy a közelükben vagyok mindig engem néz.

mindig segít bármiről is van szó!

az udvarunk a suliban nagyon nagy és reggel alig voltunk ő az udvar túlsó végén volt a fiúkkal, még én a lányokkal a másik végén és egész idő alatt engem bámult!

de tudok rengeteg olyan fiút akinek tetszek, csak őt nem tudom hogy tetszek neki vagy nem!


egyszer megkérdeztem hogy szerinte milyen csaj vagyok! de őazt mondta erre senkinek nem válaszol!

akkor meg kérdeztem hogy mi barik vagyunk mire ő " Hát nagyon úgy tűnik :D"



nah szerintetek?? Tetszek neki??


2011. okt. 23. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nah szerinted? Mi lesz mindenkitől a válasz? :D Tetszel neki, de az más kérdés hogy komoly dolgot akar-e tőled vagy csak egy jó kis éjszakát
2011. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy több 13-nál
2011. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja tetszel neki.
2011. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hány éves is vagy? sok minden függ ettől!(,h ő mit akar...)szerintem kérdezd meg tőle, h járna-e wed, v. az eggy ik bnőd kérdezze meg! :)
2011. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!