Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy 8.osztályos fiú , én pedig egy 7.-es lány vagyok.Nos , az a fiú nagyon tetszik nekem , max 2x beszéltem már vele de akkor is csak megsértett vagy a cipőmre mondta hogy jól néz ki.De észre vettem párszor hogy utánam néz.Annyit tudok róla hogy volt már pár barátnője.Most akkor tetszem neki vagy nem ? [Bocsánat ha hülyén fogalmaztam!] 13/L
2011. okt. 26. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt így látatlanban nehéz megmondani..

De! ha tetszel neki, legyen már olyan tököscsávó, hogy odamegy és megmondja, vagy kezdeményez.

Ha meg nem, akkor hagyjad. Ilyen tutyimutyi pasit akarsz?

2011. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt nem az egészség kategóriába kellett volna írni. De szerintem várj hogy kezdeményezzen, és ne te..Ebből még nehezen lehet meg állapítani azt hogy tetszel e neki.
2011. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!