Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek feljelentést szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek feljelentést szexuális zaklatás miatt úgy, hogy eredményes legyen?

Figyelt kérdés

Volt egy bizonyos mozdulata,aztán meg hozzátette,hogy mit akar csinálni.

Ha ennyi történt,nem ért hozzám(most nem*),akkor mennyi esélye annak,hogy ha feljelentem,én húzom a rövidebbet??

*nem ez volt az első alkalom,de az első olyan,ami eléggé egyértelmű.+még egyszer 4 éve a csávó belecsípett a mellembe.

18/L


2009. máj. 4. 02:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen bizonyítékom,tanúm sem.
2009. máj. 4. 05:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem igazán jönnél ki jól...

A testi bántalamzásra is bizonyíték kell, azt sehogyan sem tudod bebizonyítani, hogy csak szóban mondja...

2009. máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan azért akarod feljelenteni mert 4 éve belecsípett a melledbe, most meg tett valami disznó megjegyzést? Micsoda egy hisztérika vagy te, hallod. Ajánlom neked, hogy SOHA ne menj szórakozóhelyek közelébe, mert ott majd akkor a fél helyet akarod majd feljelenteni.


Amúgy nem, ezzel nem tudod feljelenteni, hiszen nem történt SEMMI olyasmi, ami miatt ezzel a hatóságoknak foglalkozni kéne. 18 éves vagy, oldd már meg ezeket a nyűgjeidet magadnak, ne legyél ilyen idióta és nevetséges.

2009. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
...nem téged baszogat 4 éve!!Ez a k* semmiből nem ért!!Nem egyszer el lett neki mondva,hogy állítson magán.Tudod,engem ez kezd már nagyon kikészíteni.
2009. máj. 4. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a közeg, ahol találkoztok? Iskola? Gondolom ott végzel nemsokára. Kerüld el, és pont, ne szólj hozzá, ne lássa, hogy idegesít téged a viselkedése. Csak azért, mert nagy a pofája, még nem kell feljelenteni. Belegondoltál már abba, hogy ha esetleg meg is tudnád tenni, akkor egy priusszal dugába döntenéd az életét? Örülj, hogy ez a legnagyobb gondod... Előző válaszoló voltam.
2009. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!