Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami mell nagyobbító módszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrika30 kérdése:

Valami mell nagyobbító módszert vagy valami hasonló eljárást tudtok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és elég kicsi a mellem valami bogyót vagy valami kenőcsöt amitől nagyobbodik még ha egy kicsit is.. tudtok??Fontos lenne előre is köszönöm!
2011. okt. 23. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs..Max próbálj meg gyúrni rá, akkor az izom legalább formálja :)
2011. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mekkorák a melleid, mert arról nem írtál, viszont én a nem létező csodaszerek helyett szívesebben ajánlanék neked valamilyen "önbizalom-növelőt". 16 éves vagy, ezért biztosan frusztrál, hogy a barátnőidnek (?), a nővérednek (?), a tv-ben látható műmellű celebeknek nagyobb melle van mint neked, de ha csak egy kicsit is olvasgatsz akár itt GYK-n rá fogsz jönni, hogy rengeteg férfinak a kis mellű nők is tetszenek, sőt van akiknek a kis mellek az ideáljai.
2011. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én kézrátétellel megnagyobbítom :)
2011. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Körülbelül: [link]
2011. okt. 23. 14:52
 5/15 anonim válasza:
Drága,nekem 27 évesen 1 gyerek után van ekkora,és még mindig élek.Néha nekem is eszembe jut,hogy nagyon kicsik,de majd megtanulod idővel,hogy nem ez a lényeg!!!!!!!!!!!
2011. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
oké
2011. okt. 23. 15:07
 7/15 anonim ***** válasza:
emiatt végképp nem kell aggódnod, van akinek még ekkora sincs mégis boldog párkapcsolatban él, ha meg neked ekkora és ilyen formájú, akkor nagyon szép melleid lehetnek
2011. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 balazs00xx válasza:
szerintem egyátalán ne aggódj:)
2011. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Agykontrollal sikerülni fog.

Nem a levegőből beszélek :)

2011. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 full twirl ***** válasza:

- Huzogass közte WC-papírt...

- Mér' az beválik?

- Naná, nézd csak meg a segged, annál is bevált...

2011. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!