Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon bejön!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon bejön!

Figyelt kérdés

Van, egy 14 éves srác a suliban tökre bejön meg minden.

Néha rám köszön máskor meg nem én meg mindig tök zavarban vagyok, ha a közelembe van vagy rám szól azt mondta, hogy 10 és skálán 7 az esélyem. Jól öltözködök meg minden, régen beszélgettünk, de abba hagytuk.

Nem tudom, hogy rá írjak e megint, vagy ne és ha igen mit? Lécci segítsetek, hogy mit csináljak, és értelmes válaszokat szeretnék kérni nem megbántókat……köszi



L/13


2011. okt. 23. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
L/13 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írd meg a leckédet! Most komolyan. 13évesen mit akarsz?:D
2011. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
azt mondtam, hogy értelmes válaszokat kérek és basszus egy év van közöttünk.....
2011. okt. 23. 17:25
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Készen van-e már a leckéd? Tanultál már?? Tudod h holnap dolgozatot írsz!! Szakadj le a gépről, mennyél tanulniii!!!
2011. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, h 1 év van köztetek, hanem az, h neked ezzzel még nem kellene foglalkoznod, hanem a tanulással!!
2011. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az lehet,hogy 1 év van köztetek. de a pasizásra ráérsz 1-2 év múlva is, bármit is gondolsz most. már ne is haragudj.. és 14 vagyok,de mégis így gondolkodom,hogy ennyi idősen nem kell pasi..
2011. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, ne hagyd hogy a köztetek lévő kapcsolat "megszakadjon" mosolyogj rá, és hagyd hogy kezdeményezzen, ha szeretne :)
2011. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi az ajánlatot de úgy mit féléve beszéltünk gépen utoljára
2011. okt. 23. 17:37
 9/14 anonim ***** válasza:
A 14 éves fiúk beszariak,éretlenek. Elég kevés esély van arra hogy bármikor is kezdeményez, még akkor is ha bejössz neki!
2011. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 18:33!


Mert egy 13éves kislány már érett, mi?:D Inkább menjen babázni...

2011. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!