Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem gyors, vagy szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem gyors, vagy szerintetek is gyors telefonszámot kérni egy lánytól egy bulin akit ott ismertél meg?

Figyelt kérdés

Tánc, ismerkedés duma stb megy, de szerintem gyors ilyen hamar elkérni a telefonszámot, hiszen még alig ismer, szerintem túl gyors így vagy ez tök normális, hogyha megtetszik egy lány akkor elkérem a számát és később randizni hívom?


Megint, alig ismert meg, egy szinte idegennel egyáltalán elmenne randizni?


Előre köszönöm a normál válaszokat, tulajdonképpen azt szeretném megtudni, hogy mennyire illik ilyen gyorsan közeledni, nem akarok se rámenős lenni de nem is akarok alamuszi lenni.


Eddigi kapcsolataim mindig a gyors illetve a lassú tempóm miatt mentek tönkre, mi a helyes tempó? :S


2011. okt. 23. 20:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16/f vagyok s korombeli lányokra gondoltam
2011. okt. 23. 20:07
 2/12 anonim ***** válasza:
16/L vagyok, és szerintem jó, ha elkéred a számát
2011. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem számít nagyon rámenőségnek?
2011. okt. 23. 20:11
 4/12 szamóca.. ***** válasza:

de utálom ezt a "ahj túl gyors" meg a "jhuj várjunk mert úgy szokás" dolgokat.

ki mondja meg hogy mi a gyors? ahogy nektek jól esik. ha már az első randin szexelni akartok mindketten, akkor az sem gyors. egyrészről...

másrészről meg, ha nem kéred el a számát hogy fogod később megtalálni...?:D

2011. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pontosan ezért idegel a dolog, ha elkérem én vagyok a rámenős, de aztán meg lövésem sincs mikor találkozunk megint :S
2011. okt. 23. 20:28
 6/12 szamóca.. ***** válasza:

a pasi dolga hogy rámenős legyen.

a nő dolga hogy álszentkedjen és félénk mosollyal éppen annyit engedjen hogoy fenntartsa az érdeklődésed.

kérd el a számát, és aztán hívd fel. hol itt a probléma?

2011. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ott hogy ki menne el egy vadidegennel randizni? Épp megismert egy bulin beszéltünk és elkérem a számát, ok, tegyük fel megadja de miért bízna meg bennem, hogy el is jöjjön a randira?


Lehet h*lye vagyok, de ezt nem tudom megérteni :S

2011. okt. 23. 20:42
 8/12 szamóca.. ***** válasza:
én meg nem értem hogy máshogy történhetne. ugye persze vna az a lehetőség h régről ismeritek egymást, de a másik lehetőség a párkapcsolatra hogy új kapcsolat alapján. minden ember idegen elsőre, valahogy meg kell ismerni
2011. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne OK. Most voltam egy bulin, s egy csaj megtetszett de nem kértem el a számát, szerintem már soha az életbe nem fogok vele találkoni, de legközelebb ha megtetszik egy csaj még a cipőszámát is elkérem :P
2011. okt. 23. 20:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Na OK*
2011. okt. 23. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!