Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem intim dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem intim dolog ez?

Figyelt kérdés
Eddig ahány albiban laktam, az összes lakótársam a pasija előtt is epilálta magát. Nem zavartatták magukat, ha ott volt a pasijuk a szobában, akkor is nekiálltak epilálni a srác mellett... Csak szerintem furcsa ez? Nem vagyok prűd, de én sosem tudnék a barátom előtt epilálni, borotválni... Nem is titkolom, de azért ne nézze ahogy a lábam epilálom... Valahogy úgy gondolom, hogy senki se szeretné látni, ahogy csomagolják az ajándékot, nem? Ti mit gondoltok erről? L 21
2011. okt. 12. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én se szívesen epilálnék előtte, de ha nincs más megoldás akkor nem maradnék szőrös csak ezért.
2011. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen igazad van.Ez valóban nem a férfire tartozik és elég kiábrándító a részére,ha nem mondja,akkor is.
2011. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem pasiként nem zavarna, most mi a bajod ezzel, szégyenlős vagy?
2011. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok szégyenlős, de hát nem lehet mondjuk azelőtt epilálni, hogy feljönne a srác? pont akkor? én félig-meddig együtt lakom barátommal, mégis a fürdőben csinálom, nem a szobában. zavar ha látná, lehet, h kiábrándulna, vagy nemtom.
2011. okt. 12. 17:51
 5/18 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek, sajnos sok férfi nem érti meg ezt a dolgot, és tényleg nem zavarja őket, dehát ők már csak ilyen igénytelenek. :):D


21f

2011. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem ábrándul ki emiatt senki egy nőből, de azért tudat alatt mindenképp számít a dolog.
2011. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ők már csak ilyen igénytelenek. De apás szülés azért kell!Vagy akkor már természetes?Na az-az undorító.
2011. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én gyantáztam már előtte, és szerintem nem zavarta, mert ő fejezte be (ott ahol már nem érem el magam) :)
2011. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

az intimitásnak is van határa, de ez még szerintem nem kiábrándító, együtt lakásnál mehet.


27F

2011. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy igénytelenek a pasik. hallottam már olyat, hogy a pasi beszólt a barátnőjének, hogy undi ahogy kezd nőni a szőr a lábán, csináljon már valamit... ezért jobb, ha nem nézi. valahol maradjon meg az intimitás...következő lépcső, hogy már be se zárom a wc ajtót ha bemegyek?
2011. okt. 12. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!