Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém az orvosom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém az orvosom?

Figyelt kérdés
Elég fura helyzet állt elő. Új orvoshoz kerültem aki már az első konzultáció során is furcsán méregetett, ugráltatta az aszisztenseket stb. A második alkalommal, kikésért a vizsgálat után, az elején a jövő évi konzultációról beszélt a végére már a következő hónapra beszéltünk meg időpontot, várnom kellett a receptre amit kinyomtatott és kihozott nekem.... A többi betegével nem csinálja ezt, feltűnően kedves, humorizál folyton. Barátnőim szerint lehet, hogy érez irántam valamit, szerintem szimplán kedves, nem veszem le az ilyen dolgokat.. Nektek mi a véleményetek???
2011. okt. 23. 21:00
1 2
 1/18 bánomisén ***** válasza:
100%
Szimplán kedves. Ez ma már ritka, de előfordul. Örülj neki, hogy nem valami mogorva dokihoz kerültél.
2011. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jól van köszi akkor megmaradt a józan ítélőképességem, a barátnőimre nem hallgathatók mindig többet akarnak kihozni nekem a valóságból...
2011. okt. 23. 21:28
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
az én háziorvosom is kedves, figyelmes, törődik velem, nem is érzem már zavarban magam előtte (már nincs is miért, az első találkozásunkkor levetkőztetett, azóta úgysem tudok újat mutatni neki, bár akkor rettentő kínos volt), ezzel együtt vagy ennek ellenére nem hiszem, hogy többet akarna a kötelezőnél, manapság ritka az ilyen orvos, pláne fiatalon.
2011. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

"manapság ritka az ilyen orvos, pláne fiatalon"


Kedves válaszoló, csak úgy megkérdezném, hogy hány fiatal orvost ismersz? Én orvostanhallgató vagyok, számos magatartástudományi tantárgyam van, melyen csak azt tanulom, hogy hogyan kell a betegekkel normálisan, illedelmesen, kultúráltan viselkedni, ezeket a kurzusokat minden orvostanhallgatónak kötelező felvenni, és a többségünk igyekszik alkalmazni a tanultakat. Továbbá azok a fiatal orvosok, akik a trágya fizetés ellenére mégiscsak itthon akarnak maradni általában a legelhivatottabbak és legempatikusabbak. Ráadásul a fiatal orvosok a leglelkesebbek is. Mindezek után hogy van képed alaptalanul rágalmazni olyan embereket, akik valószínűleg röpke 25 év alatt többet tettek le az asztalra, mint amennyit te egész életedben fogsz? Szánalmas!

2011. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 bánomisén ***** válasza:
70%

22:51


Kedves orvostanhallgató, szövegértelmezés egyes. Az előtted lévő dicsérte az orvosát, nem szidta.


Hogyan tanulsz és hogyan fogsz így embereket gyógyítani, ha egy egyszerű, három soros szöveget sem tudsz értelmezni?

2011. okt. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

22:51


Egészségügyi szakközépbe jártam és a szakképzőt is megcsináltam, mint adatrögzítő. Az lehet, hogy vannak olyan tárgyaitok, amelyek azt tanítják, hogyan kéne normálisan viselkedni az emberekkel, csakhogy k.rvára nem alkalmazzátok őket. Számtalan olyan kis gyökér rezidenssel találkoztam, akik úgy viselkedtek, minta övék lenne a kórház. Ráadásul addig szóba sem álltok az emberrel, amíg a boríték le nem kerül az asztalra. Egyetértek abban, hogy az orvosoknak, minimum kétszer ennyi fizetést kéne kapniuk, de szerintem akkor is eltennétek a hálapénzt. Azt se mondd már, hogy annyira lelkesek lennétek, főleg úgy, hogy lassan az utcaseprők többek keresnek, mint ti. Aki pedig olyan jó orvos, az sajnos már elment külföldre tízszeres pénzért, így sok tehetségtelen, lestrapált idióta marad itt nekünk, az elavult, túlzsúfolt kórházakban. Komolyan mondom, csak beteg ne legyen az ember.

2011. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kicsit más irányba ment el ez a beszélgetés mint a kérdés volt!!!!!!
2011. okt. 24. 15:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nem találok szavakat... én voltam a második válaszoló, aki dicsérte a fiatal háziorvosát. Nem tudom, mire reagáltál ilyen hevesen, bár ha rágalmaztam volna, sem kellene ilyen hangnemet alkalmaznod, hisz számos olyan tárgyat felvettél, ahol csak azt tanulod, hogyan kell az emberekkel bánni, s ha tényleg igyekeznél alkalmazni a kurzusokon elsajátítottakat, nem ez a válasz született volna meg...

Kedves kérdező, nekem kell elnézést kérnem, mert én robbantottam ki a vitát - bár tudtomon kívül és akaratlanul, ne haragudj, hogy eltereltük a beszélgetést. De legalább megtudtuk, hogy ők rengeteget tanulnak arról, hogyan kell velünk, betegekkel tisztességesen bánni, valószínűleg a te orvosod is emiatt viselkedik így, akárcsak az enyém. Én még mindig nem hinném, hogy szerelmes beléd. Egyszerűen csak jó orvos akar lenni, akihez örömmel járnak a páciensei.

2011. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mindezek után hogy van képed alaptalanul rágalmazni olyan embereket, akik valószínűleg röpke 25 év alatt többet tettek le az asztalra, mint amennyit te egész életedben fogsz? Szánalmas!" - ez egy orvostanhallgató szájából hangzott el, aki úgy ítélkezik felettem, hogy semmit nem tud rólam, nem ismeri a koromat, a végzettségemet, azt, amit eddig letettem az asztalra és amit még le fogok. Már csak abban reménykedem, hogy nem pszichológusnak tanulsz, és abban is, hogy amikor már érsz valamit, és lesz némi tudásod, valamint lesz valamennyi fogalmad az életről, kicsit visszaveszel, mert így a pácienseidnek sem leszel szimpatikus, a "felsőbbrendűséged" miatt - ami ugyebár csak a képzeleteidben létezik.

További szép napot.

2011. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudj, ez nem is neked szólt volna, csak nem bírom elnézni ha megaláznak valakit úgy hogy az ég világon semmit nem tudnak róla, ez pofátlanság... remélem nem igaz , hogy orvostanhallgató a válaszoló, esetében nem sok haszna van a kurzusoknak...
2011. okt. 24. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!