Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki jogosan haragos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki jogosan haragos azért, mert elutasítják az elhívását?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:

A barátnőmnek az egyik legjobb barátnőjét (én is jóba vagyok vele) összehoztam a kollégámmal, ez még nyár elején történt. Ők mindenhova négyesbe akarnak menni. Mi viszont a párommal kettesben szeretünk járni mindenfelé. Persze néha szívesen elkísérjük őket ide meg oda, nem erről van szó. Már nem egyszer fordult elő, hogy hívtak minket kocsmába bulizni és nemet mondtunk, mert semmi kedvünk nem volt menni, inkább romantikáztunk nálunk este. Erre besértődtek és ezt kellett hallgatnunk napokig, hogy "mekkora izék vagyunk már", hogy nem mentünk velük bebaszni... ezen a héten moziba hívtak bennünket, visszautasítottuk (pénz és kedvhiány, ráadásul semmi értelmes nem ment a moziba). Megint úgy néztek ránk, mintha gyilkoltunk volna és tartoznánk nekik. Miért nem képesek megérteni, hogy nem akarunk velük minden nap találkozni? Vagy én látom rosszul? Mi a véleményetek?


2011. okt. 23. 23:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindenki 17 kivéve a kollégámat, ő 20 éves.
2011. okt. 23. 23:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondtátok már,hogy hogy éreztek ezzel kapcsolatba..?
2011. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú, leírás alapján 40-nek gondoltalak titeket.
2011. okt. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem érzik elég jól magukat ketten, ezért kell a társaság.
2011. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!