Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az a nagyobb lúzer aki csajozik, de folyton elutasítják, vagy az aki nem is mer nőzni? (utóbbi volnék)

Figyelt kérdés
soha nem teszem me ezt mert nem kaptam még soha ún. bátorító pillantást .rám sem néztek még soha.akkor mi értelme lenne??szóval ki a nagyobb lúzer?
2010. júl. 26. 04:59
1 2
 1/15 anonim válasza:

az aki nem mer csajozni, egy kicsi esélyt sem adva magának, hogy nője legyen.


Az elutasitásnak is oka van, mondjuk a te kinézetedhez képest kell csajt találni. Ha az átlagosak kinézetűek elutasitanak, akkor valószinű hogy átlag alatti bnőd lehetne. És 2 lehetőséged van, vagy megelégedsz azzal akkor hogy van egy átlag alatti bnőd vagy egyedül maradsz még jó pár évig és vered a pecsed.


20/F

2010. júl. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb lúzer, aki még a lehetőséget sem adja meg magának, hogy kapjon egy bátorító pillantást... Szerinted az a lányok csak úgy "osztogatják"? Ki kell érdemelni...
2010. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Próbálkozni kell, mert soha nem lesz barátnőd.

Haverom mikor 18 éves volt mondta, hogy ronda csajjal nem fog összejönni. Most 20 éves és egy elég ronda csajjal jár. De a csaj belsőre normális és legalább a haverom sincs egyedül, mindenkinek kell egy társ.

Én is régen a bombázó nőkre vágytam de nincs reális esélyem felszedni ilyet. Jelenlegi barátnőm olyan 6/10 kb de igazából nála is csak azért volt esélyem, mert nincs önbizalma és csúnyának gondolja magát de szeretem.

2010. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bombázó csajra vágytam - első 5 bnőm nemvolt a legjobb választás - utána kezdtem megtanulni hogy mi kell a nőnek - majd volt még 3 bnőm és a mostani barátnőm tényleg bombázó - és tőle jobbra sosem vágyom :)


Szóval csak kitartás kérdése

22F

2010. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mikor szerelmes leszel ez úgyis mindegy lesz,ha viszontszeret az illető!

Egyébként meg próbálkozni kell!Ha nem teszel érte semmit,akkor magadra vess!

2010. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 d,jpt L ***** válasza:
47%
Mindkettő egyaránt lúzer.
2010. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Jake_86 ***** válasza:

Az én véleményem az,hogy ha egy nő szép az pénzéhes,vagy hülye,ha pedig normális akkor az csúnya!Aki meg normális és szép is az meg hát ....férfi :)))

Na jó nem,csak poén volt!

Ha esélyt sem adsz magadnak akkor nyilván nem kell sokat várni,láttam már olyan jó nőt egy igazi lúzerral,hogy az már sikítóan fájt!De megértem mert lehet,hogy az a srác tud olyat amit egy kigyúrt nagypofájú diszkópatkány pa-pa-pa-partyarc nem!

Nem akarok beképzelt lenni,mert tényleg nem(ebből nem jövök ki jól...már látom:)))de megtehetném,hogy pláza cica nőm legyen,és már csak azért sem,bár aki most van azt is mindenhol megnézik kőkeményen,és hozzáteszem olyan normális,(ez olyan ritka mint a fehér zorro)) hogy ha fele ilyen jó lenne már akkor is kellene!Persze számít a kinézet hazudnék ha azt mondanám,hogy nem de legyen egy belső szint ami alatt nem engeded lejjeb,válassz olyat aki veled egyenértékű,vagy csúnyábbat,azt legalább nem veszi el senki!Amúgy meg senki nem születik szépnek azért meg kell dolgozni,tegyél azért,hogy rád nézzenek.Mindenkinek úgysem tudsz megfelelni és ne is akarj!Nem kell elkeseredni.

2010. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha megpróbálod, nyerhetsz, de ha nem akkor csak veszíthetsz.

Egyértelműen az a lúzer aki meg se próbálja.

2010. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem az első :D

én lány vagyok,de szerintem ha ismerem előtte a pasit és úgy randizgatunk,akkor nem tudjuk úgy megismerni egymást,mintha mondjuk egy közös baráti társaságunk lenne. és én eddig olyanokba estem bele,akik előtte csak barátok voltak.szóval én nem látom értelmét a leszólítgatós dologognak,bár ez gondolom mindenkinél más.

inkább csak bővítsd az ismerőseid körét(több fiú haverod is legyen,mert azoknak lehet vannak havercsajaik :D),és lehet hogy a végén összejön valakivel.

nekem az nem jön be amikor "hajt" rám rögtön a pasi,és az a célja hogy "összejöjjünk",mindezt azért hogy legyen csaja,legyen akit dughat..

2010. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az utóbbi nagyobb lúzer, a másik legalább mer próbálkozni
2010. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!