Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét nőnek fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét nőnek fog tartani? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki jó ideje a közelemben legyeskedik már. Most kezd egyértelmű lenni a helyzet. Akar engem és én is őt, mert beleszerettem.


A gubanc: van egy 5 éves kapcsolatom.


Nme tagadtam le, csupán nem jött szóba, de semmi nem történt még, most kezd határozottan fellépni velem szemben. SZóval szeretném neki elmondani, hogy ez volt, ez a múlt, de mától mást írunk. Szeretem őt és feladom érte ezeket az éveket, mert a párommal már rég nem megy a dolog jól.


Mit fog szólni, meggyűlöl?


2011. okt. 24. 14:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
32%
Egy rohadé.k vagy már bocs. Igen is titokban tartottad! Ne tagad le! Azért is érzel iránta valamit, mert részben titkoltad így van vonzalma. Meg ő is közben fűzte az agyad. Te meg egy mocskos ribanc vagy, de ezt még csak finoman írtam;) Rúgd inkább fel magad!:D
2011. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Teljesen komolyan gondolom vele a dolgot, de időre volt szükségem, hogy átgondoljam. Szeretem őt nagyon, és hazaköltözöm, ugyanis a párommal éltem.


Értékelni fogja, vagy elég lesz a gyűlölethez annyi, hogy volt valakim.


De soha nem hazudtam, mivel nem beszéltünk erről. Nem csaltam meg vele a párom, hiszen még nem volt semmi. Azonnal elmondtam volna abban az esetben , ha megcsókol vagy ilyesmi.


Most jött el az ideje. De nem is igazán tudom, hogyan kezdjem el. Nehéz erről beszélnem neki.

2011. okt. 24. 14:10
 3/46 anonim ***** válasza:

Ha nyitott vagy egy új kapcsolatra akkor ezt már az elején el kellett volna mondanod neki... Jobb tisztán látni a dolgokat és igen erősen ki lehet bukni ha olyan 2-3 hónap után derülnek ki ilyenek. Szal ez attól függ hogy mennyire fog szemétnek titulálni ahogy elő fogod neki adni. Ne hazudj hanem kicsit próbáld szépen megközelíteni a dolgot és szépen elmondani neki. Azt vagy megérti vagy nem.


20/F

2011. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy hiba cseréled le a pasid abból a kapcsolatból se lesz semmi több.... Csak fellángolás, mert magad produkáltad azzá.
2011. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Hát.....köszönöm a kedves hozzászólást. De bármit is írtál, nincs igazad!


Ha megkérdezte volna, elmondtam volna. Ő sem beszélt magáról. Most viszont érzem, hogy lépni készül és én is eldöntöttem kire van szükségem.

2011. okt. 24. 14:11
 6/46 anonim ***** válasza:
32%
Attól, hogy nem mondtad el akkor is nem tudot róla és ez számára szabad út volt, számodra meg szabad út hozzád. Nem tévedek. Nem is érdekel mit csinálsz. Egy szemét vagy és meg is fogod bánni:)
2011. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

14:10-es vagyok!

Valamilyen szinten igaza van az első válaszolónak mert igenis titkolóztál! Neked pl hogy esne az hogy egy pasival tök jól elvagy meg beleszerettél azt olyan fél év múlva kinyögi hogy közbe 5 éves kapcsolatban van. Nem mondtad el neki ami egyenlő azzal hogy titokban tartottad ezt.

2011. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Én nem egy olyan esetről hallottam már, hogy nem működött egy kapcsolat, de húzódott még egy ideig. Közben felbukkant ő.


NEM CSAPTAM BE!

2011. okt. 24. 14:15
 9/46 anonim ***** válasza:
32%
Na meg azt kívánom, hogy meg is fizess érte. Imádkozom, hogy így legyen.
2011. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

De amíg nem tudtam, hogy közeledni akar felém, hogy álltam volna elé, hogy párom van????

Most érzem, hogy közeledni akar, és teszek is érte, hogy mindez szabadon történjék meg.


Nem akartam, hogy így legyen, esküszöm, hiába bántottok!

2011. okt. 24. 14:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!