Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy 15 éves fiú érdeklődését ha én meg 17 vagyok?

Figyelt kérdés

Jó tudom...idősebekkel kéne foglalkoznom,de amint megláttam a bejövő osztályok között rögtön megtetszett. Aztán égett a pofán a barátnőim előtt hogy kilencedikes :D

Valamint második kérdés az lenne hogy nem ijesztenék-e azzal rá hogy idősebb vagyok???

17/L


2011. okt. 24. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Most komolyan, mit vársz egy 15 éves fiútól?
2011. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

A fiúk később érnek. 15 éves de még értelmileg 13. A szerelemről és a sexről egészen más dolgokat gondol mint pl egy 17 éves...

Szóval az érdeklődését úgy tudod felkelteni, hogy sexisen öltözöl meg kívánatosan viselkedsz a közelében - de ha utána komoly dolgot akarsz nem biztos hogy meg tud komolyodni ő is

2011. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
ha fizetsz neki egy hónap eredeti world of warcraftot!
2011. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt idősebb barátnőm akkoriban, de nem suliból és kamuztam is 2-3 évecskét, szóval nem tudott róla hogy fiatalabb vagyok nála, régi szép idők... most bezzeg letagadni akarom a koromat :D

Egyébként azt nem tudom te mit akarsz tőle, neki tuti hogy főnyeremény lennél.

2011. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LadyLee ***** válasza:
100%

Ne figyelj rájuk: Nekem volt 17 évesen 15 éves pasim, 1,5 évig tartott, egyik legjobb kapcsolatom volt.


Nyilván az igaz, hogy átlagban a 15 éves pasik éretlenebbek, de mindig vannak kivételek és ha egy ilyet fogtál ki, akkor hajrá. A srác akivel én jártam 15 évesen érettebb volt, mint a mai 25-28 évesek többsége.


Szerintem neki imponálni fog, hogy idősebb vagy, de arra azért készülj, hogy téged viszont sokat fognak húzni azzal, hogy ő fiatalabb.

2011. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel voltam én is így. és én azt mondom ne foglalkozz vele keress mást de komolyan.

az én srácom annyira, de annyira gyerek... próbáltam célzásokat adni neki de semmit se vett. attól még cuki és megzabálom és imádom de mára lett rendes barátom aki idősebb nálam :)

2011. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


"Jó tudom...idősebekkel kéne foglalkoznom"


Nem muszáj idősebb fiút keresned.


A valóság az, hogy a fiúk nem érnek később. A 15 éves fiúk ugyanolyan érettek, mint a 15 éves lányok. Semmi különbség nincs.

2011. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a szituáció teljesen ugyanolyan, mint amikor egy 15 éves lány jön össze 17 éves fiúval. Ha úgy normális, akkor így is. Semmi különbség nincs a két eset között. Szóval semmi gond azzal, hogyha 15 éves fiúval jössz össze 17 évesen.
2011. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vetkőzz meztelenre.
2011. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!