Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk van valamilyen tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van valamilyen tapasztaltok a svéd lányokról? Ugye nem k*rvák gyülekezete, mint a magyar lányok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Ezt most a magyar nők nevében is kikérem magamnak.

Húzzál svédországba bunkó paraszt!

2009. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem elég nagy k***a vagy te!

A magyar lányokkal össze nem lehet hasonlítani téged!Húzzál a mucsai g**i anyádba :@:@

2009. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
A magyar lányok a legszebbek! De ami igaz az igaz..
2009. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Már bocs de de milyen jogon mondod hogy a magyar lányok k**vák?? Igen, van pár el**aszott p**csa köztük,de normálisak is vannak! Amugymeg a svédek sokkalta divatmániásabbak,és azok között ugyanúgy vannak könnyüvérűek -.- ugyh. ennyit erröl. a tapasztalatom az, hogy tökmind1 milyen nemzetiségű egy csaj, nem attol függ a jelleme, de utazd be nyugodtan a világot, és ha találsz olyan országot ahol CSAK normális csajok vannak akkor majd szolj...
2009. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Húzok is! :) Ebben az országban már úgysem élni.:(
2009. máj. 4. 15:14
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha elvonatkoztatunk attól a néhány nőtől, akikre megéri 20 percnél többet szánni (valószínűnek tartom, hogy az anyázók is ebbe a kategóriába tartoznak), azért mond valamit. Nekem is az a furcsa érzésem van állandóan, hogy qrvákkal sokkal nagyobb arányban találkozom, mint normális lányokkal.
2009. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Na akkor takarodj (; Ott talán jó szemmel nézik az általánosításaidat. Itt pedig senki nem kíváncsi rád.
2009. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Talán normális környezetben kéne lányokkal ismerkedni és akkor talán lenne rá esély hogy normális lányokat is láttok. Milyen érdekes az én társaságomban csak normális lányok vannak...hogy lehet ez? nahát...

Nem diszkóban kéne ismerkedni...vagy tizenéves lányok miatt kijelenteni ilyet...és én is kikérem magamnak a feltételezést. Hűséges barátnő vagyok akinek eszébe sem jutna belemenni egyéjszakás kalandba és megcsalni a barátomat. A másik meg az, hogy ha ti mondhattok ilyet ugyan ugy a lányok is mondhatnák ezt...köztetek is léteznek még normálisak nem? és ugyanugy idioták is, nagyobb többségben... vagy nem? De!!

Úgyhogy picit vegyél vissza...mert nincs igazad...

2009. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
15:36-os.Tiéd a nyerő válasz.
2009. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

azért oda írhattad volna,hogy tisztelet a kivételnek =)


de amúgy női szemmel nézve ,igenis sok QRVA van ebben az országban... na meg persze mint sok helyen, és a pasik sem kivételek. szerintem ez nem nemi hovatartozás kérdése...


amúgy elvileg barátságosak a svédek és szeretnek inni :DD


17/L

2009. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!