Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nagyon zavar, ha egy lányon van felesleg? Plusz, mennyire zavar, ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés

Nem 30-40 kg-ra gondolok, hanem mondjuk 4-5 kg-ra. :-)

A pattanásokról nem olyanról beszélek,akinek mindenhol van az arcán, hanem akinek úgy.. közepesen...(Mielőtt valaki elkezdene osztani, utánaolvastam kérdéseknek,de én kíváncsi vagyok.:-))


2009. máj. 4. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar a felesleg, és a pattanásos arc sem, ha a lány egészében nézve rendben és vonz a viselkedésével
2009. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
az en baratom ducin is szeret:D:>sot meg "allitolag" jobban mert legalabb van rajtam mit fogni es miota meghiztam egy kicsit nagyobbak a melleim es szexisebb a fenekem is:)es a pattanasokkal sincs sm baja:D:>
2009. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A felesleg zavarhat - kérdés, hogy kinek mi a normális?

Mert a "normális" lehet 40 kg, vagy 90 kg is.

A pattanások meg nagyon megritkulnak a serdülőkor után.

2009. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
ha lehet dugni nem zavar:P:)
2009. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
161 centi vagyok es 60 kilo. A parom igy szeret. Ennyi:)
2009. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 werte ***** válasza:
74%

NE másnak akarj tetszeni, hanem önmagadnak. Ne elvárásoknak akarj megfelelni!

A lényeg, hogy érezzed magad jóla börödbe és ha felszabadultabb és mosolygósabb vagy az a palikra is HAT. Ebben biztos lehetsz. Előbb odamegyek egy kis fölösleggel bíró humoros vidám csajszihoz, mint egy kókadt csontvázhoz:D

2009. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát figyelj minden relatív. Csak mindig az a kérdés h mennyi és mennyire? Speciel engem nem zavar 1ikse (annyira) mert nekem is szokott néha az arcomon lenni pattanás, de majd elmúlik szoval ez a kisebbik gond, az meg hogy ha valakin van 4-5!!!!! kg felesleg azt csak a lányok veszik észre most pff nem 45 hanem 50kg ... ( a felkiálltó jel azért van mint a kérdező is írta,, hogy 4-5 kg elmegy de ilyen 20-30.... az inkább kezdjen el fogyizni)
2009. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tehát akin van 20-30 kilo,ne is reménykedjen?
2009. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én csak azért kérdeztem, kinek mi a véleménye. :-) Viszont én pár kiló fölöslegre gondoltam, viszont a molett nők is lehetnek szépek! Valakinek ez tetszik,valakinek az... Viszont a pattanásokról nem igazán tehetnek a lányok ( csak akkor, ha nem kezelik).
2009. máj. 5. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
amikor a bátyám összejött a nőjével 4 éve, a lány eléggé pattanásos volt,de azóta is együtt vannak.szerintem az nem akadály,nem lehet gond.
2009. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!