Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek olyan, hogy volt olyan fiú/lány aki egy időben nagyon tetszett, de ő semmibe se vett. Majd idővel?

Figyelt kérdés
*Előfordult már veletek olyan, hogy volt olyan fiú/lány aki egy időben nagyon tetszett, akár össze is jöttél volna vele, de ő semmibe se vett. Idővel, akár évekkel később pedig fordult a kocka és az az illető aki eddig semmibe se vett, most ő van oda érted és szeretne megkaparintani?!
2011. okt. 26. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:

nálam hasonló dolog történt, csak hogy nekem az illető azt mondta hogy ő is akar tőlem valamit, csak nem lehet (nem azért mert lett volna barátnője) nah azóta eltelt egy pár év, nekem most van egy komoly kapcsolatom, amit szintén már pár éves, és most előállt ő ezzel, régen hazudott ő nemvolt felkészülve rám és szeretne tőlem valamit namár most miért nem tett meg akkor értem valamit...

számomra ez ugy jött le, hogy nah amikor én akartam vele összejönni mert minek talál ő jobbat...most pedig, hogy nincs senkije és nem talál már egy ideje, akkor én is jó vagy,és azt állitja hogy sose feljetett el, nah igaz lenne akkor, miért krd meg hogy hozzam össze egy ismerösömmel, meg mit csinált akkor amikor ez az idő alatt mással kavart? szóval nagyon néz utánna, hogy ő ezt komolyan gondolja, vagy csak azért vagy érdekes neki mert neked már nem kell, vagy legalábbis van más helyette már számodra...ha van és szereted az illetőt, akkor nem érdemes felrúgni egy jól müködö kapcsolatot, de már 1x is felmerült benned,összejössz ezzel a valakival, akkor viszint azon kell elgondolkodnod, hogy érdemes-e folytatni a meglévő kapcsolatot, mert eszedbejutott akkor nem is szereted annyira

2011. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!