Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, eddig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, eddig az mell-derék-csípő arányom 80-59-80. Szerintetek elérhetem a tökéleteset?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék felnőtt koomra csinos lenni, és nem azért, hogy másoknak, hanem magamnak tetsszek. Persze az sem probléma, ha az ellenkező nemnek... Ha nem is fejlődök ilyenné, szerintetek van esélyem megközelíteni?
2011. okt. 26. 17:20
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

hát nekem 2 éve volt méretvétel szalagavatós ingemhez, csak a mellem körmérete rémlik, ami 91 volt, pedig nagyon kicsik voltak a melleim, 75B-s melltartót hordtam, bár az is kicsit nagy volt rám.

és egy C-kosaras lánynak meg 89cm-t mértek... :D szép széles hátam van :D azóta meg háromszorosára nőttek a melleim, most 19 vagyok :)

derekam is szintén széles, nincs meg a "tökéletes" homokóra alak.

amúgy 173 centi vagyok (akkor is annyi voltam), valamint 56 kiló (akkoriban 52-54 voltam)

én nagyjából meg vagyok elégedve a testemmel így, ahogy van, bár persze néha a tükörbe nézve azt gondolom, hogy lehetne nőiesebb formám.. de a Párom odavan a testemért, Ő testépítő, szóval hiszek neki, ha azt mondja, hogy pedig pont jó a genetikám a fitnesz-modellkedéshez. :D régebbi képeimet nézte, azt mondta, hogy sokkal "kerekebb" vagyok, és nőiesebb így, hogy feljött pár kiló, meg szélesedett a csípőm. nem vagyok már piszkafa :D

szóval még mindig vékony vagyok és nőietlen, de elvagyok vele. :D

2015. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!