Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 2 méter magas srác szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magaspeti kérdése:

Egy 2 méter magas srác szerintetek könnyü helyzetben van ha a magasságához illö csajszit keres?

Figyelt kérdés
nagyon elszomorito hogy ilyen magas vagyok és hogy muszáj mindenkit "le néznem"
2011. okt. 26. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Ne aggódj! :) Az én párom 198 cm magas, én pedig 171 cm vagyok. Kezdettől fogva nagyon tetszett, hogy ilyen magas. Kifejezetten örülök neki. Ha megölel, meg úgy egyébként is hatalmas biztonságérzetet ad. Nyilván, ha csak 185 cm lenne, akkor is ugyanennyire szeretném.

Úgy általánosságban is szerintem inkább legyen magas egy pasi mint alacsony. Én már nagyon megszoktam, hogy ennyivel magasabb nálam, ebből még adódhatnak is néha vicces szituációk. Szóval ha egy 160 cm-s barátnőd lesz se

aggódj:)!



23/N

2011. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Nő vagyok és 181 cm magas, szóval egyáltalán nem elszomorító. Inkább örülök neki, hogy vannak még egyedülálló, magas férfiak a világon.
2011. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
en 213 cm vok most trollkodás nélkül és sztem környezö orszagokbol nézz magadnak csajt (persze cska ha közel laksz a határhoz) mert arra az atlag magassag a csajoknal is 180-185 :D
2011. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerencsére széleskörüen álltok a témához ami sokszor meg szivlelendö
2011. okt. 27. 22:12
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Egy kapcsolat nem azon múlik, milyen magasak vagytok! Én nő létemre 185 centire nőttem, eleinte nagyon utáltam, majd megtanultam "viselni". A barátom 175 magas, és bátran veszek mellette magassarkút is. A lelki nagyság a fontos!
2011. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem egyre könnyebb helyzetben vagy, egyre magasabbra nőnek a lányok is.=D Én 176 cm-el sem vagyok egy picike, de a magassarkúakat is szeretem, gondolhatod nekem milyen pasit találni..=D Szerintem amúgy rohadt gáz, amikor egy 2 méteres csávó, ilyen kis 150-160 cm-es kiscsajjal mászkál, mintha legalább a kislánya lenne. Tudom, a pasiknak ez a mániájuk, hogy védelmezzenek..=D -.-" De akkor is nagyon cikin néznek ki. Ha szeretik egymást, egészségükre, gratulálok! De, ha egy ekkora pasinak pont azért tetszik a csaj, mert pici, az már régen beteges...=D Persze fordítva is.:) Szóval ebből annyit akartam kihozni, hogy ne a magasság legyen a fontos. Nem a méret a lényeg.;) =D=D
2011. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
86%
180 centi vagyok, a legmagasabb lány az osztályban. Sajnálom a fiúkat van néhány aki csak a mellemig ér. Most kerültem gimibe és kevés magas lány van. Szerintem örülj hogy magas vagy mert sokkal könnyebb párt találnod mint ha magas lennél
2018. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!