Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar ha egy lány szőrös?

Figyelt kérdés
Ahol csak tudom gyantáztatom, epillálom borotválom magam, de van néhány hely pl. mell, fenék ahol azért ez egy kicsit neccesebb. Ott is csak halványan, de azért egy picit látszik. Titeket ez mennyire zavar, ha máshol amúgy szőrtelen a lány? Értelmes válaszokat legyetek szívesek!
2011. okt. 27. 12:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Lábaimat, karjaimat, hasamat gyantáztatom kozmetikusnál, intim helyen és hónaljon pedig borotválom magamnak. A lábaimon próbáltam szőrtelenítő krémet azt nem ajánlom senkinek szörnyű, egyforma ideig hagytam magamon az egyik részről nem szedte le egyáltalán a szőrt, a másikról pedig még a bőrt is lemarta 2 hétig sebes volt a bőrőm:S Máshol nincsen rajtam szőr csak pihék a melleimen de azt nem fogom gyantáztatni mert ott tuti nem bírnám ki, de mivel alig észrevehető még egy pasit sem zavart.
2011. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
13:03: Miért ne? Zavar? Ne olvasd el.
2011. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem csak menőzni akarsz azzal, hogy tudsz egy pár angol szót. Gratulálok, a tanító néni biztos megdicsér majd érte.
2011. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyáltalán nem zavar. Sőt...... F.
2011. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%
10-27 13:57: Igen, menőzni akarok. :D Nem csak egyszerűen így tartja kedvem neeem, szó sincs róla, menőzök. Mellesleg zavar? Esetleg te nem tudsz angolul? Én is kérdezhetem, miért beszélsz te magyarul?:D
2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
aki akar az elfogad úgy ahogy vagy minden külső és belső hibáiddal együtt. de ezt nem is nevezném "híbának" hiszen nem tehetsz róla.
2012. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
24%
engem ha szőrös vagyok az zavar. szerintem nincs annál undoritobb hogyha valaki szőrös.
2013. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%

Lábam, hónaljam, intim részen szőrtelenítek, de azért az egész testen az összes kis pihét leszedni mi a frásznak? Ki fog nagyítóval nézegetni? Oké, egy nő szerintem se legyen szőrös, de szőr alatt mindenki arra a kunkorodó fekete (vagy sötét) színű szálra gondol. A pihe nem zavar senkit.

25L

2014. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom miért, de nekem nagyon bejön ha szőrös egy lány.
2015. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Imre777 ***** válasza:
89%

Valóban nem vagyunk egyformák!

Engem inkább az zavar (de nagyon), ha egy lány/nő nem természetes!

Sokkal undorítóbb, ha egy lány/nő mesterségesen ,,ok.ádékot" csinál magából, mint ha valaki nem a leggygönyörűbbnek nőtt fel!

Számomra ocsmány, ha valaki leborotválja a testét!

Nekem a hónaljszőr is természetes, az sem zavar, a szőrös p.nát is kimondottan szeretem, igaz van csúnya szőr is, de sok mindent el lehet viselni, ha amúgy meg szereti az ember az illetőt, de ha nincs piheszőr a kézen, lábon azt én nem viselem el úgy, mint a kicsit erősebb fekete szőrt.

2016. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!