Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk meg szokták nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk meg szokták nézni a lányok lábszárát ha csupaszon van hagyva? Utcán kívül máshol is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Utcán kicsit ritkább, ott ezért jobban felfigyel erre férfiember?

De mondjuk konditeremben talán kevésbé ritka, azért itt is megnézik? Vagy uszodában? Ott természetes h csupaszon van hagyva, ezért talán nem nézik meg?

Vagy lehet h bizonyos szituációkban kevésbé figyelemfelkeltő a csupasz lábszár, más szituban meg igen? Mikor nézitek meg és mikor nem?

Vagy ha egy lány uszodában meg tudja csinálni h csak a lábszára áll ki a vízből mint a szinkronúszóknak azt nem nézik már meg úgy mint pl. az utcán?

v ha tesiórán csupasz lábbal pl. gyertyát csinál egy lány az már nem olyan érdekes mint ha utcán látszik ki a lábszár?


értelmes válaszokat köszi előre is!


2011. okt. 27. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szép lába van, akkor mindenhol megnézik... Amúgy meg nem egy olyan kifejezetten izgalmas testrész a lábszár :)
2011. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a lábfejét nézem és a lábujjait, nem a lábszárát, most mit lehet azon nézni?
2011. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Alap én meg is szoktam fogni, sőtt a tetszik akkor le is vágom és hazaviszem XD
2011. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy formás vádli is lehet esztétikai élmény, én mégis jobban figyelek a combokra, fenékre, bokára. Ha pedig mezítláb van a lány, akkor el leszek bűvölve. Valahogy a lábszár önmagában számomra nem olyan izgalmas.
2011. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha a lányok jönnek ki tesiteremből, az nekem már orgiának számít

F18

2011. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a teljes lábszárat szívesen megnézem. Pl nyáron rövidnadrág és akkor látszik a lábszáruk. Huhh, nekem majdnem katarzis. De csak azért majdnem, mert a lábfejekre bukom a legjobban.
2011. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!