Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyiket szeretitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket szeretitek? Körszakáll, kecskeszakáll, pajesz, csupaszon vagy hogy?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert nekem kecskeszakállam van és én eléggé elvagyok vele, nem tudom hogy másnak ez bejön e vagy nem.
2009. júl. 29. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
nekem nem jön be, "csupasz" arc a jó.
2009. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy semmi, vagy egy vastagabb csík az áll alatt, vagy borosta. A nagyon ápolt, csodára fazonírozott arcszőrztetet nem szeretem. Meg látni kell hozzá a férfi arcát is, mert lehet, hogy jól áll neki, de lehet, hogy hülyén.
2009. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csupasz, vagy borosta!
2009. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a legjobb a csupasz. de van, akinek borzasztó jól áll a szakáll, az más tészta :D
2009. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

borosta :D

semmikép se legyen sima.

2009. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

csupasz v minimális borosta


mindennemű szakálltól, bajusztól, kiráz a hideg.

2009. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csupasz vagy borosta.

A szakálszerű képződményektől az én hátam is borsódzik.


16L

2009. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felőlem bármelyik jöhet, csak azt nem bírom, hogy szúr és csikiz :D
2009. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A bajuszt azt nem szeretem, de az nagyon jó ha a száj alatt egy csík van meg a szakállból (persze ne legyen 2méteres a szakálla, csak pár milis)!!! Csupasz az annyira nem tetszik, nem férfias.
2009. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!