Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadik randin lehet megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin lehet megkérdezni, hogy zsidó-e a másik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 15:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagyobb az orra mint a te középső ujjad, akkor fölösleges kérdezni, tuti az. Hasonlóképp ha shalommal köszön, ha két órát alkudozik veled, hogy hadd te fizess, úgy hogy még bűntudatot is ébreszt benned azzal, hogy benned egyáltalán felmerült, hogy szegény több ezer éve üldözöttet hagynád fizetni.
2011. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
64%
Mond ki, hogy gázkamra és ha sikítva felugrik és próbál menekülni az lesz ám.
2011. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
53%
Nézd meg a tórában, hogy hányadik randin!
2011. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Elsőn.


Bár ez csak akkor számít ha nagyon zsidó a gyerek, és aktív is, mert akkor nehezen fognak befogadni.

2011. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
53%
engem nem zavarna
2011. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen vallású, azt bármikor megkérdezheted. Mondjuk én hülyének nézném azt, aki rákérdezne, hogy "Te figyelj már, te zsidó vagy?" De egy olyan kérdésben, hogy "Én katolikus vagyok. És te?" semmi furát nem találnék.
2011. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 whatshername ***** válasza:
35%

És ha zsidó akkor mivan???Akkor azt mondod,bocs akkor húzz a p*csába???

Annyi sötét ember van hogy hihetetlen...


A zsidók ugyanolyan emberek mint mindenki más,sőt,döntő többségük értelmiségi!

2011. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Miért mondanám neki azt, kedves utolsó? A válaszod alapján egy frusztrált, üldözési mániában szenvedő egyén vagy.

A többieknek köszönöm.

2011. nov. 4. 20:33
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez az orr dolog alapból marhaság. :) Én kétszer randiztam egy Judit nevű lánnyal fel sem tűnt semmi...kávézgattunk,szóba kerültek a tüntetések aztán mondta hogy kár hogy a liberálisok rosszul állnak, a Jobbik (ilyenkor szájat húzott- és baromi szexi volt :) pedig erősödik és ez baj..nos, akkor leesett hogy bipper volt lány. Amúgy nem jártunk mert őt zavarta hogy én nem vagyok libsi.

Ha igazi zsidó a jelöltöd és tartja a vallását akkor nem tervezz vele semmi komolyat mert nem fog veled szóba állni, nem fog egyezni a világképetek.

Puhatold ki melyik pártot preferálja, szereti-e Dudu Fischert, (híres orgonaművész)merthogy te voltál koncertjén a zsinagógában. Ha ő rákérdez hogy te az vagy-e akkor még visszakozhatsz "hogy csak szereted a művészetet" nem kell rákérdezned, körbe tudod járni. (hanuka, pészah stb..)

2011. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Én csak ennyit mondanék neki: http://www.youtube.com/watch?v=VWqVr3BuJ5w
2011. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!