Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadik randin lehet megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin lehet megkérdezni, hogy zsidó-e a másik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 15:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem ez miért fontos... Én minden fiúhoz ugyanúgy viszonyulok... Legyen az zsidó vagy néger. Egyedül a cigányokat nem preferálom de zsidókkal semmi bajom nincs. Jópárat ismerek és az összes jóravaló ember :) És én ki tudom szúrni hogy ki zsidó kinézetből látszik. Nem tudom miért de én ránézek és számomra kiderül... De semmit nem változtat a dolgokon.
2011. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Mi a bajod a romákkal?
2011. nov. 5. 22:04
 23/34 anonim ***** válasza:
77%
Nem szívesen kerülnék be a közegükbe. Semmi más. Nem vagyok rasszista de nem elegyednék velük közelebbi kapcsolatba.
2011. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Pedig ez pont a rasszizmus definíciója. Diszkriminálod őket, csak mert romák.
2011. nov. 5. 22:19
 25/34 anonim ***** válasza:
58%
Az téged miért zavar, ha "diszkriminálja" őket? Esetleg te is közülük való vagy?
2011. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj egyenként nincs semmi bajom velük. Ők tehetnek róla hogy a 90% "rossz" miatt a 10% "jót" elítélik. Nem kéne bandázva járni az utcán köpködni az ártatlan kislányokat molesztálni, lopni csalni és hazudni. Na meg káromkodni és rajoskodni mert az a menő. Nem mindegyikük ilyen de a többséggel sajnos ez a tapasztalat.További indoklást nem szándékozom mondani, nagyon sok társam érez hozzám hasonlóan. Ne haragudj ha roma vagy és megsértettelek nem állt szándékomban...
2011. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

ma 22:25 - Nem vagyok az, csak rávilágítottam az önellentmondásra.


ma 22:31 - Nem változtat a tényen, te rasszista vagy. Egy egész népcsoportról előítéleteid vannak. Hangsúlyozom, lehetnek bizonyos trendek, amelyek hasonlóak azokhoz, amiket említettél, de az a tény, hogy te diszkriminálsz valaki csak azért, mert roma származású, az - akár hogy is nézzük - rasszizmus. A másik az, hogy említetted, hogy pl. a fekete bőrűekkel semmi bajod. Tudni kell, hogy az Egyesült Államokban ők vannak ugyan olyan szociális helyzetben, mint nálunk a romák. A rasszizmus nem feltétlenül az, hogy valakit a bőrszíne, származása miatt lenézel, hanem ha egy egész népet kollektíven rossznak gondolsz, illetve diszkriminálod őket.

2011. nov. 5. 22:38
 28/34 anonim ***** válasza:
63%
Mint mondtam nem az egész népet diszkriminálom ahogy te fejezed ki. Hanem csak azokat akiket ismerek. :D És velük nincsenek jó tapasztalataim erről nem én tehetek szerintem. Ha te szívesen bekerülnél egy olyan családba ahonnan ha esetleg szakítasz a csajjal vagy fiúval laposra vernek és soha a büdös életbe nem fogsz tudni nyugodtan aludni akkor hajrá. Tudod volt már elég rossz tapasztalatom a romákkal kapcsolatba, szóval ne mondd meg nekem mit csináljak és mit ne :) Ezzel szemben rossz zsidókkal még nem találkoztam... Sokan mondják hogy minden az ő kezükbe van. És akkor mi van legalább dolgoznak nem úgy mint egyesek... Tanult emberek...
2011. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Én nem mondom meg, hogy mit csinálj, vagy ne csinálj. Csupán rávilágítottam arra, hogy rasszista vagy.
2011. nov. 5. 22:53
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha egy kalap alá vonnak azokkal akik köpködnek és kiabálnak rájuk az utcán, vagy akik kiirtanák őket. Szóval fejezzük ki úgy nem szeretem őket, de nem vagyok rasszista hidd el nekem :) a vitát lezártam :D
2011. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!