Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan mi vagyok? LENT!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mi vagyok? LENT!

Figyelt kérdés
Alapvetően bisex-nek tartom magam, de ez így nem teljesen igaz! Mivel: Alapvetően vonzódom a jó csajokhoz szerelmileg és szexuálisan is. Simán bármit tudnék csinálni egy lánnyal, smár ,sex, ölelkezés, dugás és már volt 1 kapocsolatom is, de ez a fiúknál kicsit sincs így. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy egy férfi seggbedug megcsókol vagy ölelkezik 1 másikkal. Azt nem is értem, hogy egy férfi, hogyan lehet szerelmes 1 másikba! De a gondoltaatól, hogy nekem verik én verem valakinek attól feláll és izgulok is rá. Csak a korombeliekre izgulok, fúban is és lányban is másra nem! Most mi vagyok???
2011. okt. 27. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biszex.
2011. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jófajta ***** válasza:
78%
az úgymond "buz*ság" genetikai hibákra vezethető vissza :)
2011. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Uggyaneez :D 16 vagyok és teljesen ezt érzem én is :) Néha fantáziálok erről, akkor nagyon be tud indítani, de mikor "továbbvezetem" ezt a gondolatot, ott már undor fog el.
2011. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Carlsokolbász ***** válasza:
11%
Normális országban 59-es számú halálraítélt.
2011. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Carlos, te is sokat adhatsz bele a társadalom békéjéért folyó küzdelmekbe... Büszke lehetsz magadra, remélem, egyszer a te gyereked is meleg lesz, hogy lásd, semmivel nem kevesebbek, mint mi, heterók.
2011. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szval a bisex és a hetero között valamivel?
2011. okt. 27. 17:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Vagy biszex vagy vagy hetero :)
2011. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem csak hetero (100%) bisex (50%) és homo (0%) létezik a földön :) játszadozhatsz ezzel a százalékkal, én általában 70-75% között szoktam lenni. Te is ekörül lehetsz, mert nincs vágyad se komoly szexre, se szerelemre, se hasonlóra.
2011. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. okt. 27. 18:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Én pl franciáznék, meg szexelnék magammal ha kettő lenne belőlem de más hímhez hozzá sem tudnék érni!
2011. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!