Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel már 2 hónapja nem beszéltünk, mert mindkettönk azthitte hogy a másik haragszik.

igazából szeretem is meg nemis. ő régen szeretett, talán még mostis, néha célozgat rá, de egyszerre több csajra hajt:S

2. napja hogy beszélünk: megkérdezte mit nem szeretek benne, nem akartam válaszolni mert éreztem hogy megfog haragudni, de aztán sikerült kiszednie belöllem: azt mondtam neki hogy azt hogy egyszerre több csajra hajt, de nemérdekes, azt csinál amit akar! mire ő : oké,szia. énmeg: most megint mér sértödtél be b*sszameg (már olyan k*va mérges voltam hogy kicsúszott a számon:S) mire Ő: nem minden ugyvan ahogy te hallottál. majd 4-5 hét múlva beszélünk amikor levették a gipszem,na szia.

tudom nem pont jókor kelett neki felhoznom ezt, mert épp aznap sikerült eltörnie a kezét-.-:SS de nemértem hogy miért nem beszélhetnénk addig ameddig nem veszik le neki??!! olyan gyerekes:S. 2 hónapja nem beszéltünk és már a 2. nap megharagszik, de hát ne kérdezzen ilyent ha nem bírja a választ (szerintem).

de szerintem az lessz hogy ha most komolyan gondolta hogy 4-5 HÉTig nem ír, és akkor majd ír, akkor már nem valószinű hogy fogok neki válaszolni.:S mer azalatt a 4-5 hét alatt beszélhetnénk, ha nem haragudna be mindig:@:S

amugy 14/L


2011. okt. 1. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikõtök sem hibàs, gyerekek vagytok még.Es egy 14 éves kislàny kàr, hogy igy beszél mindegy, hogy hragszik vagy nem.
2011. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem olvastam el, de biztosan te vagy a hibás. Máskor tagold a szöveget, központozz és használj nagybetűket.
2011. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várjatok még legalább 1-2 évet, mármint ha össze szeretnél jönni vele, ilyen korban nem igazán vagy még te se és ő sem érett "normális" kapcsolatra.
2011. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Tök mindegy, ki a hibás; gyerekek vagytok még, ebből semmilyen kapcsolat nem lenne, ami "olyan". 2-3-4 évet bőven várhatsz még ezzel.


17/F

2011. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem értem miért mondjátok ezt:S

szerintem 14 évessen már lehet pasim.

a korombelieknek is van, vagy volt már több is.

2011. okt. 1. 19:11
 6/6 anonim válasza:
Szerintem inkább tanulj még, úgy látom, a helyesírással komoly gondjaid vannak...
2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!