Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy sok ember előtt ütöttétek be a puncitokat, vagy esetleg rúgtak oda?

Figyelt kérdés
Nálam volt,de nagyon ciki volt,mert nem tudtam leplezni?
2011. okt. 28. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Gondolj bele milyen lehet ez egy férfinak? Sztem az kicsit rosszabb...
2011. okt. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzolGeza ***** válasza:
40%

Úgy látom te még abban a korban vagy, amikor még a saját punci is tabu önmagad előtt. Ne aggódj ezen. Megrúgtak kész! Beütötted kész! Mi van akkor...

Menj inkább aludni, holnap iskola! xD

2011. okt. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Velem volt egyszer olyan, hogy mikor arrébb toltam egy asztalt, a sarka pont egy szép csaj puncijába ütközött. Ő azt hitte, nem vettem észre, ezért próbálta leplezni, de nem nagyon jött össze neki, elvörösödve ugrált. Sajnáltam szegényt, de inkább nem szóltam semmit. Veled hogy történt az eset kérdező?

18F

2011. okt. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Strandon focizás közben,a barátnőm a labda helyett oda rúgott.
2011. okt. 28. 02:16
 5/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Bicajozás közben volt már, hogy a Duna parton egy kutya miatt fékeznem kellett és ráugrottam a vázra. Rohadtúl fájt, de arrébb gurultam és ott álltam meg szenvedni egy picit, ahol már (talán) nem láttak.
2011. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ovisok voltunk, a hugom rámugrott mint egy tigris, én blokkoltam térdel. Véletlenül (inkább az ő ágyéka mint az enyém:)). Hugom földön fekszik, sír kegyetlenül, két kézzel szorongatja az ágyékét. Anyám bejön ideges, megráz, megfenyeget, hogy kiherél. Azóta is szorongok éjjelente :S
2013. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
pffff XDDDDDD ezen behaltam :D:D XDXD
2013. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!