Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban vonzódom a tanáromhoz, mit tegyek ha reménytelen?

Figyelt kérdés

Olyan szerencsétlennek érzem magam, és dühös vagyok magamra, mert mindig ez történik, hogy olyanokhoz vonzódom akiknél semmi esélyem, ráadásul még soha nem volt kapcsolatom 21 évesen, pedig vágyok rá. És nem keresem kutatva hogy ki lesz az "áldozatom", nem akartam most senki iránt semmit érezni, és csak a tanulásra akartam koncentrálni, erre tessék, egyre többet érzek iránta .. :(


Fiatal, pár évvel idősebb csak, de van barátnője..


Egy lány.


2011. okt. 28. 10:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
nem volt kapcsolat? én szívesen elvállallak.
2012. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!