Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így megkedvelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így megkedvelni valakit interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Egy hete elkezdtem csetelni egy sráccal, nyelvtanulás céljából. Leginkább hétköznapi dolgokról, céljainkról, terveinkről beszélgetünk angolul (neki spanyol az anyanyelve) De annyira szimpatikus, hogy úgy érzem kezdek beleszeretni. Egyrészt ez azért félelmetes, mert van kapcsolatom, másrészt a mostani páromon kívűl SENKI nem tudott ilyen mély benyomást tenni rám. Nehezíti a dolgot, hogy mindig is ilyen típusú embereket kerestem magam köré, de a páromon kívül csak a legjobb barátnőmet tartom ilyennek, így kézzel lábbal kapaszkodok hozzá, attól függetlenül, hogy hét időzóna van köztünk. Lehülyézhettek, de csak kedvesen, én sem tudok magammal mit kezdeni :(
2011. okt. 28. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
sok ilyenet hallottam már..hogy tisztázd az érzésidet személyesen kéne talákoznotok...addig szerelemről nem beszélhetsz csak vonzodásról...
2011. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor az interneten keresztül alakulnak ki legkönnyebben az ilyen vonzalmak, de ez csak önámítás. Izgalmas az ismeretlen, az ember látatlanban tudja mutatni a legszebb oldalát, valamint a saját vágyait, ideálját vetíti ki a másikra.
2011. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

olyan mint az olvasas! (es NEM olyan mint a filmnezes)


tehat a kepzeleted besegit egyszeruen. Majd ha talalkoztok eloben akkor kiderul, hogy kb 60-70%-a annak, amit te elkepzeltel.

2011. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találkozni esélytelen, túl messze van hozzá. Azt is tudom, hogy csak önámítás. Viszont nem ismerkedés céljából kezdtünk el csetelni, csak úgy jött..
2011. okt. 28. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot, mert annak nincs értelme, hogy olyan után vágyódsz, akivel találkozni sem tudsz... :/ Sajnos velem is volt már ilyen, elég nehéz dolog
2011. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megszakítani biztos, hogy nem fogom vele a kapcsolatot. Mint említettem rajta kívül csak két emberrel tudok ilyen jól beszélgetni. Ezenkívül azért vette fel velem a kapcsolatot, mert szeretne magyarul tanulni és megkért, hogy segítsek ebben.
2011. okt. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!