Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Na szóval :)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? Na szóval :) Interneten keresztül megismerkedtem egy lánnyal, de most elég távol van tőlem. Találkozni még nem tudtunk, msn-en beszélünk mindennap..

Figyelt kérdés
Azaz igazság, hogy már szinte mindenről beszéltem vele és ha élőbe talizunk akkor fogalmam sincs, hogy miről fogunk beszélni :S Szerintetek mi lesz?? Jön majd valami magától?:D (Önbizalmam nem nagyon van, gátlásos vagyok :S Remélem, hogy össze szedem magam és akkor sokat fogok beszélni :D )
2009. aug. 12. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden jönni fog magától. :) Ha mégsem, akkor jó, ha előzetesen összeszedsz néhány témát, amiről személyesen is jó beszélgetni és az majd elindítja a beszélgetést.
2009. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Ne legyél önbizalomhiányos:)

Probálj arra gondolni hogy fog sikerülni:Dés vedd lazán:)tudom hülyén hangzik de akkor ugyis sikerül..

sztem meg igyis lesz témátok miylen volt a mai napod...suli...hétvége..nyaralás bármiről lehet beszélni attól függetlenül h. nagyon sok témát kibeszéltetek..:)

meg sztem ugyis jön magától.

az a lényeg hogy ne izgulj!!!!:)

Érezd jól magad:)

2010. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak az előttem szólólhoz tudok kapcsolódni...am én is voltam így..ugyanebben a szituban, de aztán tök jól eldumáltunk:):) nem lesz gond:) csak legyél önmagad és ne akarj senkit se megjátszani:D
2010. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne nagyon halogassátok a találkozót! Te vagy a férfi: Neked kell kezdeményezni randevú ügyben! Úgyis jön a hétvége. Rajta!
2010. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!