Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is így vannak a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is így vannak a csajozással?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve nem voltam csajjal. Az elején érdekelt a csajozás, de akkor nem jött össze semmi. Mostanában inkább a zenéléssel foglalkozok. Jelenleg csak az érdekel. A tanulmányaim mellett sokat gyakorlok a bandával. Ráadásul úgy vagyok a lányokkal, hogy már nem is érdemes náluk próbálkozni, mert mind jellemtelenek, sunyi, hazudozósak és beképzeltek. Úgy is elküldenének engem a francba (már külsőm miatt is). Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mások is így vannak-e vele.
2011. okt. 28. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak rendes lányok, még ha nem is sok, de a másik fele igaz: ha csúnya vagy, akkor nekik se kellesz, legfeljebb havernak.
2011. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És megjegyzem: nem vagyok hajlamos változtatni a külsőmön. Aki nem képes így elfogadni, az elhúzhat a fenébe.
2011. okt. 28. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? (csak kíváncsiság)
2011. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

22 vagyok.


És nem vagyok csúnya. Csak egyszerűen nem követem a divatot.

2011. okt. 28. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
22 évesen nem vagy elkésve (de ezt te is tudod). Majd jönni fog valaki, aki elfogad úgy, ahogy vagy. Én is "várakozó üzemmódban" vagyok jelenleg (de azért ha jön egy alkalom, nem szalasztom el). Keep rockin'!
2011. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem már mindegy. Már csak a tanulás és a zene maradt meg nekem. Mást nem csinálhatok. Nincs vesztenivalóm, úgy érzem.

Ráadásul nem tartom vonzónak a divatot követő csajokat. Hiába szép, formás meg minden, akkor sem indítja be a fantáziám. Csak a teljesen hétköznapi lányok tudják. És nem csak olyan szinten, hogy csak szex, hanem több is.

2011. okt. 28. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok! ..mostanában nekem is a zene az énelem:).. cska én éneklek
2011. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is így állok a témához.
2011. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vadmeggy ***** válasza:

Mit jelent, hogy nem akarsz változtatni a külsődön?

Attól függetlenül, hogy nem vagy divatmajom, még simán öltözhetsz/nézhetsz ki jól.

Ha igénytelen vagy nyilván nem fogsz a lányoknak tetszeni.

2011. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!