Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik 17-18 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik 17-18 évesen már túl vannak a 4-5-6. kapcsolaton is! Miért?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem bántásból kérdezem, csak nem bírom megérteni ezt a hozzáállást. Kapcsolat alatt több hetes/hónapos "járásra" gondolok, nem az egyéjszakásokra. Szóval érdekelne, hogy mi a jó nektek ebben? Mármint belerohanni egy kapcsolatba, minimális érzelmek nélkül, majd 1 hét után "szakítani". Ti mindig szerelmesnek hiszitek magatokat ilyenkor, vagy csak nem akartok egyedül lenni? Miért a hirtelen szakítás, mikor jóformán nem is ismeritek egymást?

Tényleg nem akarok bántani senkit, csak nem értem. 17 éves vagyok, másfél éve együtt az első barátommal, akivel 2 hónap ismerkedés után jöttem össze. Számomra is furcsa volt, mikor már nem udvarolt annyira a barátom, vagy mikor kezdődtek a viták, a bonyodalmak, de eszembe nem jutott szakítani anélkül, hogy megpróbáljak javítani a dolgokon. Szerencsére mindig sikerült. Ezért érdekelnek csak ezek a dolgok, én nem tudnék "így élni", hogy minden negyedik hónapban más barátom van.

Köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 25. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
4-5-6 az semmi. Én ismerek olyan 16 éves csajt, akinek már kb 30 volt. Szinte minden héten mással jár és másba szerelmes halálosan :D
2011. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

A masik oldarlor, kihuznal inkabb meg 10 evet, veszekedesekkel, vitaval, lehet, nem eppen boldogan, csak azert hogy nehogy uj baratod legyen, mert mit fognak szolni a szomszedok?

Amugy Te is eleg koran randultal ossze a baratoddal, mint gondolod, "minthalalig.

2011. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a "Szerelem, szex" témakörben a helye! Egyébként az ilyenektől hiába kérdezed, a 17-18 éves (szerintem ennél alacsonyabb a korhatár) fruskák többsége úgyis csak azt csinálja, amit a korszellem diktál nekik. Az, hogy egyenes úton haladnak a kiégés felé, nem érdekli őket. De azért hátha kapsz 1-2 kielégítő választ.
2011. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért van ez!bocsi hogy írok csak én is kíváncsi vagyok ezekre a válaszokra:) Én 22 vagyok 5 éve az első kapcsolatomban :) De amúgy valószínű divat is hogy ennyi évesen ez meg ez a barátom pasim aztán kicsi vita vagy nézeteltérés aztán mehet a fenébe majd a barátnőknek újságolni hogy kidobtam a szűrét.
2011. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik kint ácsorognak az út szélén.. azok naponta 5x-6x szerelmesek halálosan, aztán 10 perc után szakítanak.
2011. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

15 vagyok de a véleményem a következő:

gondolom azért van mindig más pasi/ csaj az életükbe mert vágyunk a szeretetre és hisszük hogy vele sokáig együtt leszünk.. szeretjük mi lányok ha átölelnek és azt mondják h szeretnek... gondolom ezért :)) bár nem biztos :DD

2011. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Èn azt ajánlom tanuld meg elfogadni az embereket olyannak amilyenek.


te egy mongám tipus vagy, nem csodálkoznék ha édesanyád apukádat 15 évesen ismerte volna meg és azóta is tart a kapcsolat.


mert az ember sokszor azt követi amit a családból hoz.

a másik hogy tini korban még annyira de annyira másképp érez az ember minden nap. annyira befolyásolható,(most megveregeted a válladat, hogy te nem vagy az ám) és annyira érzékeny, és annyira nem tudja mit akar.


Szerinted jó nekik? ìgy alakul a kapcsolatuk. Lehet holnap otthagy a szerelmed, majd pár hónap után lesz egy kapcsolatod, aztán 2 hónap után faképnél hagy. akkor vissza olvasod ezt a kérdésedet?


elfogadás.

2011. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
FromOz szerintem a kérdező nem húzna ki 10 évet mert van annyi esze hogy többszöri próbálkozás után (ami max 1-2 hónap) hagyná ő is a fenébe, és mellesleg ha én is csak kidobtam volna a páromat mert anyuci pici fia volt és anyuci nem akart engem mellette látni ő meg nem tudott hova vergődni akkor most nem lennénk együtt 5 éve és nem laknénk együtt 3 éve.Normális ha egy ember aki szereti a másikat úgy gondolja hogy vele akar élni akkor megpróbálja megoldani a dolgokat, és nem mellesleg te írtad a jogsis lánynál másnak hogy persze el kell menekülni egyből mindenhonnan ahelyett hogy megoldaná, akkor most hogy gondolod? vagy csak írsz össze vissza és kötözködsz.
2011. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"A masik oldarlor, kihuznal inkabb meg 10 evet, veszekedesekkel, vitaval, lehet, nem eppen boldogan, csak azert hogy nehogy uj baratod legyen, mert mit fognak szolni a szomszedok?

Amugy Te is eleg koran randultal ossze a baratoddal, mint gondolod, "minthalalig."


Erről szó sincs, ha úgy érezném elmúlt a szerelem, tisztelet, vagy olyan dolgokon veszekednénk, amik szerintem már nem orvosolhatók, szakítanék. Úgy gondolom minden kapcsolatban vannak viták, apróbb hibák miatt felesleges eldobni a másikat, (akibe elvileg szerelmesek vagyunk, mert ugye együtt vagyunk vele), mert a következőnek is lesznek hibái.

Nem foglalkoztat a "szomszédok" véleménye, nem azért vagyok együtt a barátommal, mert "mások mit gondolnak, ha új barátom lesz".

Pont betöltöttem, szerintem ez pont optimális. Nem vagyok biztos benne, hogy örökké együtt leszünk, de hogy még jóideig, az egész biztos. :)

2011. okt. 25. 14:38
 10/20 Antimod ***** válasza:

Szerintem azért van, mert...


1) szeretethiányuk van, és úgy érzik, ez a normális kompenzálási módja. Ehelyett csak kihasználják őket.

2) megfutamodnak az első problémától, és azt hiszik, mással más lesz.

3) maguk sem tudják, mit akarnak, és csak 1-3 hónap után jönnek rá, hogy nem ezt keresték.


Biztos van még más magyarázat is, de nekem is volt ilyen barátnőm, és sokat gondolkoztam a miérteken.

2011. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!