Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Perverz megjegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Perverz megjegyzéseket tesz. és nekem ez nem nagyon teccik!

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel hát nem járunk még, de alakulóban van..

szeretem meg minden, de eléggé zavar amikor pervezségeket ír. olyanokat kérdez hogy tangát v bugyit hordok? hogy szeretem a szexet? ( még szűz vagyok -.- ) meg ilyen hülye perverz beceneveket hogy cunci meg ilyeneket.

és nemtom.. kicsit hülyén érzem magam.. de ha szólók neki akk meg még tök olyan mintha nekem kéne kínosan éreznem magam hogy miért nem tetszik hogy ilyent mond.

hogyan álítsam le?


2011. okt. 28. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is mondhatnád, hogy nem tetszik.
2011. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy neked való lenne ez a srác... azt hiszed, hogy csak gépen, látatlanban viselkedne így veled, ha összejönnétek? Az lenne az első, hogy bepróbálkozik és egyre messzebbre menne. Én a helyedben nagyon gyorsan elfelejteném és megszakítanék vele minden kapcsolatot.

22/L

2011. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? és Ő mennyi ??
2011. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

15. meg ő is.

és amikor mondtam neki hogy tök zavar hogy ilyeneket kérdez még szinte ő akadt ki hogy 'én olyan vagyok mint egy 5 éves hogy nem tudok vele ilyenekről beszélni'

de szerintem épp ezaz hogy ő gyerekes..

2011. okt. 28. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor ötéves vagyok. Viszlát."
2011. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem a sógorom csinálja ezt. Már párszor leoltottam, de néhány hét/hónap és újrakezdi a sz*rságait. :(


Simán mondd meg, hogy ez neked nem tetszik, akadjon le a témáról, vagy hagyod az egészet.


20/L

2011. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
92%
Menj ki a kertbe,fogj egy lapátot és üsd jó pofán úgy hogy kihúljon az összes foga..ha ez nem működik akor állíts baltát a hátába!
2011. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ja, küldd el a fenébe. 1000 másik pasi van, miért kéne vele összejönnöd? ha nem tetszik kereshetsz mást.

amugy nemtudom miért perverz az hogy megkérdezi milyen bugyit hordasz, de a lényeg hogy olyan pasival jöjj össze aki vagy megérti hogy ez téged zavar és nem mond ilyeneket, vagy eleve olyan hogy nem mond ilyeneket. olyat nyilván nem fogsz találni akiben semmi kivetni való nincs, de ezt egy normális ember felfogja és visszafogja magából, vagy ha nagyon nagy a különbség akkor meg mást kell keresni

2011. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

amelyik fiúnak 15 évesen ekkora szája van, az még a kezét sem fogta meg egy lánynak sem, nemhogy máshol. Szóval csak vagánykodni próbál, mert biztos túl sok olyan filmet látott, amiben a lányoknak a vagány pasik jöttek be.

Szerintem mondd meg neki őszintén, hogy téged nagyon zavar, és kínos, hogy cuncinak szólít, meg ilyenek.

Elég jófejnek tűnsz abból amit írtál, szóval ha nem fejezi be, akkor küldd el a francba, kár lenne, hogy rá pazarold a drága időd:) 20/L

2011. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!