Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat nem zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat nem zavarja, hogy a két lábuk között himbálódzik a nudli? Nem idegesíti őket, hogy ott van mindig, hogy ott van valami? Nem rossz nekik feszülős nadrágba lenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

feszülős nadrágot a Köcsögök hordanak


amúgy engem nem zavar, téged esetleg nem zavar a lógó csöcs? nem tudsz tőle hason aludni, mert olyan, mintha egy lufin feküdnél, nem?

2011. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ja, és a feszülős nadrágnak is van f@sz része

nehogymá azt hidd, hogy a Köcsögök csak azért levágják a bréjüket, mert seggbe tolják őket

2011. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Feszülős nadrágot nem hordok!!! Egyébként alsógatyában nem himbálódzik, van aki boxert hord épp azért, mert az szereti ha "szabadon" van. Nem, nem idegesít, h ott van mindig, pont így jó! :)
2011. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Jobban Irritálna ha egy lyuk lenne ott, ami havonta vérzik...
2011. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

első kettő vagyok

én tényleg szeretem ha himbálózik, én semmi alsógatyafélét nem hordok


van, hogy a pötsöm is húgyos marad húgyozás után, ekkor sajnos nincs ott a gatya, hogy abba menjen a maradék lé, hiába rázom, egyszerűen mindig csöpög a vége, és hát a farmerom általába olyan, ezé kell mindig szárítgatnom, ez az egy hátránya annak, hogy nincs rajtam alsó, amúgy sokkal szabadabban érzem magamat :)

2011. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

8 37 egyet értek

nőnek lenni szo.ás

2011. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah, tök praktikus. Ha unatkozom, van mit lóbálni. Ha csaj lennék, még ez se lenne.
2011. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

- teljesen természetes érzés, együtt nőttünk fel, a hiánya jobban zavarna

- ha meg punci teremne a helyén, akkor állandóan azzal lennék elfoglalva :-) nem tudnék dolgozni és éhenhalnék :-(

2011. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar mert hozzámnőtt:)Viszont jobban idegesitene,ha hirtelen melleim nőnének:)
2011. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már kezd zavarni akkor jönnek a csajok és ők foglalkoznak vele.
2013. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!