Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy mostoha lánytesóm aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy mostoha lánytesóm aki 13 eves. En fiu/16 vagyok. Beleszerettem es kiakarok abrandulni vagy ''kiszeretni'' belöle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kerestem itt az oldalon es arra jutottam hogy talan en is bejovok neki mert mostanaban sok olyan ''kedves'' dolgot tesz amit regebb nem igazan tett. De csak jatszik az erzeseimmel.egyik percben azt is hagya h letoroljem a konnyet az arcarol a masikban meg mar azt mondja h idegesitem ezzel.tulakarom tenni magam ezen az idetlen helyzeten.
2010. máj. 7. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha 13 éves az még egy éretlen kislány, inkább kezdj idősebbekkel, azoktól tudsz is tanulni, és sokkal érettebbek, tapasztaltabbak.Járj el társaságba, matyizz többet, és csajozz, járj el bulikba.Ezt tudom tanácsolni.

19F

2010. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kossz h irtal. De epp ez az h nem eretlen(testileg)
2010. máj. 7. 13:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy testileg nem az, de szellemileg még gyerek.
2010. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

testi... szellemi... ezek szubjektív dolgok.


JOGILAG még gyerek, térj ki az útjából, ameddig be nem tölti a 14-et.

2010. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na maris kezdek kiabrandulni... de hogy tudnam elerni h ne hasznalja ki ezt a helyzetet a ''hitegetesemre''?(bocs ha nemvok eleg konkret cs azt sem tom h fogalmazzam meg):-S
2010. máj. 7. 13:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt kijelenteni, hogy minden lány éretlen 13 évesen szerintem butaság. Van ilyen is, olyan is.

A húgom, és én is elég érettek voltunk ennyi idősen. Persze, lehet bármit mondani, de én annyi idősen már vezettem a háztartást, vigyáztam a kicsikre, megtanultam alkalmazkodni a helyzetemhez.


Amit te írtál, hát, azt azért megjegyzem, hogy a 13 év az egyik legkacifántosabb életév a lányok számára, átlagosan ekkor kezdenek menstruálni, ekkor lépnek a pubertás korba, a hormonok gyakran átveszik az irányítást, ők maguk sem tudják mit akarnak. Éppen ezért próbáld meg hagyni, ne foglalkozz vele, így egyértelmű lesz, hogy nem akarsz tőle semmit.

Mert ugye nem akarsz?


A legjobb ha elmész bulikba, koncetekre, ott bőven lesznek olyan lányok, akik hozzád illenek.

Legyél a haverokkal, éld az életed, foglald el magadat.


21/L

2010. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kossz ez jol esett :) amugy nem, dehogyis akarnek barmit.egy kicsit most megnyutattal:)
2010. máj. 7. 13:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Féltestvéred, vagy mostoha? Nem mindegy.
2010. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
MOSTOHA
2010. máj. 7. 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnál vele normálisan beszélni a dologról? Arról, hogy most mit érzel és gondolsz, és megkérdezni, hogy ő csak szórakozik, vagy szeretne-e valamit. Ez lenne a legtisztább szerintem.
2010. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!