Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mikor ismerte meg az 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor ismerte meg az 1. barátját?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és sosem volt 1 barátom se :(
2011. okt. 29. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még mindig várok rá. 8| Ismerkedj, légy nyitott.


20/l

2011. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor most fiú vagy és fiú barát? Ha a szerelem-szex kategóriában van...


18 évesen volt barátom 2 hétig, az első komolyabb 19 évesen volt.

Azóta nagyjából folyamatosan volt barátom/voltak "jelentkezők".

26L

2011. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan barát, akivel lehet hülyülni és egy egész életen át velünk van, tehát a fiús változat, nem a lányos. Az iskolában is mindenkinek van barátja, csak nekem nincsen. :( Rem. így érthető
2011. okt. 29. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor a kategóriát nézted be kicsit :)

Az első barátnőm kb 2-3 éves koromban ismertem meg, viszont elköltöztünk, így 14-15 évesen már csak leveleztünk, most már azt sem nagyon.


7 éves koromban ismertem meg az a barátnőm, akivel ma is jóban vagyok, viszont egyetem alatt vele is szakadozott a kapcsolat, távol tanultunk egymástól, most kezdtünk újra többet találkozni.


Gimiben lett sok új barátom, de közülük miután végeztünk kevesen maradtak meg, mindenki szétszéledt, ha tudunk találkozunk, de nagyon ritkán.


Kb 18 évesen buliban ismertem meg egy jó barátnőm, vele azóta nagyon jóban vagyunk, sok mindent együtt csinálunk, hülyéskedünk, naponta beszélünk. Az ő révén is lett pár új barátnőm.


Egyetemen is voltak barátaim, csak velük is az a baj, hogy államvizsga után mindenki ment amerre látott és nem találkozunk.

2011. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!