Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma jön hozzám a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma jön hozzám a barátom, milyen programot tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Pocsék az idő, így nem tudunk sétálni,itthon leszünk.

Szexelni nem akarok úgyhogy ezt ne is mondjátok. valami filmet esetleg? [ lehetőleg ne horror] vagy valami tippet mondanátok? Köszi.


2011. okt. 29. 10:56
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:
41%

Szexelni nem akarsz... Miért vagytok ti együtt? Szereted egyáltalán?


Szép kijelentés. De ha már kérdezed, szerintem időszerű lenne, hogy csak úgy szimplán beszélgessetek egy nagyot, őszintén. Lehet kiderülnének dolgok...

2011. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Már most tudod, hogy nem akarsz szexelni? Tőlünk kérdezed, milyen programotok legyen? Hát..elég silány egy kapcsolat lehet. Szegény barátod.
2011. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most miért lenne silány? szeretem,képzeljétek. De megvan az okom miért nem akarok. Egészségügyi okaim vannak. Elég hülyeén fogalmaztam meg akkor így: szexelni nem lehet mert nőgyógyászati gondjaim vannak.
2011. okt. 29. 11:01
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
esetleg süthetnétek valamit közösen, utána meg megehetnétek. ha mindkettőtök édesszájú, és szerettek sütögetni. vagy ha van valami xbox játékod, akkor azzal is egész jó el lehet lenni :)
2011. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot:) Hát ő szereti a sütit akkor majd sütünk valamit:D:D ez tök jó^^
2011. okt. 29. 11:08
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
És már a szád sem működik?
2011. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen undorító dolgokat mondani?

Nem itt kéne szekálni az embereket...

2011. okt. 29. 11:18
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló helyzetben vagyok. Az X-faktort fogjuk nézni :D
2011. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Komoly kultúrprogram. Ahelyett, hogy elmennétek színházba...
2011. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi, hogy nem válaszolok a kérdésedre, de már amúgy sem lenne aktuális.

Bírom az ilyen kötözködőket......és most én is kötözködni fogok.

Valószínű mindent tudtok a kérdezőről, rögtön meg kell támadni. Arra gondolok, hogy azt mondtátok hogy milyen ez a kapcsolat ha ne szexelnek, akkor minek vannak együtt, stb. Rögtön megtámadjátok, közben meg lehet hogy csak 1 hete vannak együtt, és a lány nem fekszik össze akárkivel az első héten. Ilyen verzióra nem gondoltok? Nyilván ti akkor ilyenek vagytok, akit csak értek, azt dugjátok.

A másik válaszoló meg aki lenézte azt aki írta, hogy X-faktort néz a barátjával, abba nem gondoltál bele, hogy lehet hogy nem szeretnek színházba járni? Ők szeretik az X-faktort, na és? Te nyilván soha nem nézel tv-t. Szerintem minden műsorban van valami kivetnivaló, nehogy már te mondd meg, mit nézzenek.

2011. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!