Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánykák? Mit gondoltok/éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykák? Mit gondoltok/éreztek akkor, amikor azt mondjátok egy pasinak hogy aranyos?

Figyelt kérdés

Engem !!Mindenki!! aranyosnak mond. Józanon, rokonok, ismerősök, haver csaj ismerősei, berúgva amikor csajozgatok diszkóban, általában táncolni kérem fel, 1 szót nem szólok hozzá először, de mindegyik mondja: de aranyos vagy...:D nem is mosolygok istenem. Milyen jelző az az aranyos:?

Igaz nincsenek férfis vonások a pofámon, és amikor van egy kis borostám akkor is aranyos vagyok. MIEz?


2011. okt. 9. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aranyos = férfiatlan.
2011. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyan,mint amikor egy nőre azt mondják hogy helyes.Ezt pedig egyértelműen azokra mondják,akik nem szépek.Szóval helyes de nem szép.Valahogy így lehet veled is.Aranyos vagy,jó beszélgetőpartner de nem látnak benned mást.Változtass kicsit :)
2011. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én akkor mondom, ha jó vele lenni, külsőre 10/10 és bármit csinálnék vele ha nem lennék 4 éve kapcsolatban 20L
2011. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát én ha egy lányra azt mondom helyes, akkor nagyon tetszik (pláne az arca). 27F
2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én csípem az aranyos pasikat.

Te vagy a vicces gyerek is ugye?

Akit az előbb hívtam meg inni :D

2011. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
második. valamit csak látnak bennem, mert diszkóban amikor felkérem táncolni, egy kis idő után mindegyik megcsókol/ölel, stb.
2011. okt. 9. 21:31
 7/17 A kérdező kommentje:
ja, én vagyok a vicces is. :D ugyanígy Lánykák-al kezdtem a kérdést :)
2011. okt. 9. 21:32
 8/17 anonim ***** válasza:
harmadik vok, én kifejezetten a szép pasikra mondom 20
2011. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hailey13 ***** válasza:
lehet hogy az elsőnek van igaza, mert NEKED kéne felkérni a lányokat táncolni és NEKED kéne megölelni/megcsókolni mert ez A férfi dolga.:D viccet félretéve, jelentheti hogy kedves,szimpatikus, stb. attól függ milyen helyzetben mondják. de rosszat nem jelent, nyugi:)
2011. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Hailey13 ***** válasza:
jaj bocsánat bocsánat félreolvastam hogy 'felkér'..:D akkor semmi
2011. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!