Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés folyt köv 3. 0 mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés folyt köv 3. 0 mi legyen?

Figyelt kérdés

Szoval úgy köszönő viszonyban vagyok egy lánnyal, meg beszélünk is néha amikor összefutunk... Szoval igen derült égből villámcsapás, szerelmes lettem XD... Csak az a baj ugyanúgy mint régebben, most is itt van bennem a kisördög, egy érzés, hogy nem kéne . Nem tudom leírni, meg szeretném próbálni, hátha sikerülne a dolog, de belül érzem, egy megmagyarázhatatlan okból kifolyólag nem fog.


Ezt a kérdést tettem fel nemrég . Már majdhogynem naponta írom a fejleményeket, teljesen bele vagyok zsongva, rég volt ilyen velem. Szoval azóta fejlemény, az hogy beszéltünk emesén, ami inkább nyögdécselés volt, de ma is pl mondja elmegy enni... 2 órán keresztül evett aztán meguntam, amikor elmentem még visszanéztem kicsivel később, és már elérhető volt, na most ezt direkt csinálta és hagyjam vagy mi? Bár az a baj tapasztalatom egyszer már volt hasonló ugyanígy indult , és annak sokkal jobb vége lett, először ő se akart beszélni aztán ő keresett engem. Szoval tanácsokat szeretnék!

21fősulis srác


2011. okt. 29. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha érdekled akkor ez tipikus taktikázós dolog! :) Viszont ha nem, akkor elment enni, csinált mást, aztán visszajött, mert nem akart bunkó lenni (vagy amúgy is jött volna mások miatt).
2011. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne msn-en ismerkedjetek, hanem inkább telefonáljatok és találkozzatok. ez az msn egy akkora kics*sz*tt marhaság. ha egy kapcsolatot az msn-en alapozzátok meg az rég rossz!
2011. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy hol alapozzák meg. Ha a lány még nem akar komolyat és most kellene döntenie, lehet hogy inkább nemet mond, a tét nélküli (nem randi) msn-ezés meg közelebb hozhatja őket.
2011. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak beszélgetek még vele, azaz beszélgetnék. Általában azt szokták mondani pozitívan csalódnak bennem. De ehhez meg idő kell.
2011. okt. 29. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan lány barátod, akitől tudsz ebben segítséget kérni?
2011. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy értve ebben? Van egy, pont az akivel így ismerkedtem meg főleg. És aztán ő keresett mindig, csak a távolság... Egyébként igen ez kimaradt, hogy necces ez más a fősulin mert van hogy össze se futunk, meg nem egyhelyen lakunk ugye.
2011. okt. 29. 19:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg egyébként nem olyan rossz ez , haverom így ismerkedett meg a barátnőjével, és már lassan fél éve lesznek együtt, vagy valami hasonló.
2011. okt. 29. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam a lány barátot, aki esetleg tud neked segíteni az ismerkedésben a lánnyal, aki tetszik neked. Mert mi itt nem ismerünk téged és ez kevésbé hatékony.
2011. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ne törődj a fikázókkal, én is tartottam a kapcsolatot msn-en pasikkal és ismerkedtem is, miután élőben találkoztunk, mert nekem írásban könnyebb, mint telefonon. Semmi hátrányát nem tapasztaltam a személyeshez képest.

A távolság egy más kérdés, de adott esetben az sem baj.

2011. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem baj , de 300 km sok volt nekem kicsit XD
2011. okt. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!