Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi? Mire gondolt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi? Mire gondolt?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt egy buliban szemeztem egy fiúval..aztán tánc közben barátnőmmel közeledtünk felé..meg ő is..de akkor pont odajött egy fiú táncolni velem..és a "kiszemelt" srác meg elkezdett barátnőmmel táncolni, de barátnőm el ment onnan mert neki van barátja. És aztán a fiú is elment tőlünk.. Aztán hétfőn láttam a gimiben ahova én is járok :|, szóval ő is idejár. És most szerintetek ez mi volt? Mert elég sokáig bámult rám amikor egymással szembe ültünk..de hozzám nem jött oda táncolni..éés nagyon gáz lenne ha facebookon bejelölném?
2011. okt. 30. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, ezek a mai problémák... -.-
2011. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ja, ezek ám a gondok.
2011. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem arra gondolt, hogy "húha, jobb lesz elhúzni innen, mert megint kinézett egy beb@aszott csaj, aztán dobhatom el ismét a lehányt 15 ezer forintos pólómat".
2011. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szemmel vert. Bökd vissza.
2011. okt. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!