Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná hogy hordjatok magatokkal paprika sprayt?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy megnyugtatná, ha hordanátok magatokkal ?

Rendkívül hatékony és egyszerű használni. Egy nőnek kb esélye nincs megvédenie magát más módon, ha nem harcművész.


2011. okt. 30. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én a hugomnak szó nélkül vettem egyet, elmondtam mire jó, azóta is magánál hordja...
2011. okt. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Adjon egyet és hordom. Ennyi.
2011. okt. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt hittem para meg hova teszi stb, de örülök ha nem :)
2011. okt. 30. 01:43
 4/6 anonim ***** válasza:
hát nemtudom...sztem mire előveszem a táskából már hatszor leütött..én a felütöm az orrát az agyába című önvédelmi trükkben hiszek, de sztem nem sok lány osztja ezt a véleményt, szal sztem inkáb örülni fog h milyen cuki tőled h félted....(=_=)"
2011. okt. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaj vagyok.

De # 4-es válaszra egy kis szösszenet.

Ha valaki le akar ütni, akkor leüt, ilyenkor hiába van olyan ütőerőd, mint egy Klicsko-nak.

Ha pedig van időd orrba vágni a támadót, akkor azzal annyit nem érsz el, hogy kifeküdjön, de annyit igen, hogy felidegesítsd. Az én retinám még nem volt ilyennel lepermetezve, de gondolom a fejemből mindenhonnan megindulna valami... Egy női hadakozásnál mindenképp jobb.


Kérdező: A barátnőm sógornőjét tegnap előtt ütötték meg az utcán, miközben munkába sietett. Ütni nem mert (a csaj), mert többet ártott, mint használt volna, viszont semmi ilyesmi nem volt nála.

Vagy spray, vagy (inkább) sokkoló. A semminél mindenképp több és a mai világban egyre több arra az esély, hogy használni kell.

2011. okt. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:

1:45: "mire előveszem a táskából"

Nem ott kell tartani...


Egyébként egy spray alap... Minimum.

Csak tudjátok, hogy a paprikaspray Közbiztonságra különösen veszélyes eszköz 2007 óta, tehát ne mutogassátok. (Csak szabálysértés egyébként.)


Vagy vegyetek helyette CR-t inkább.

2011. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!