Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! :S Várjak rá, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! :S Várjak rá, vagy hagyjam a francba? Ennyire kocka a srác, vagy nem is érdeklem igazán?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja vett fel egy látásból ismert srác msn-re, azóta minden nap msnezünk, nagyon jól elvagyunk, de az utóbbi időben mindig játszik a gépen, mikor velem msnezhetne.:( Pedig pár napja még arról volt szó, hogy mikor talizunk. De a tali valahogy elmaradt... Eddig nem nagyon zavart, hogy nem talizunk, csak msnen társalgunk, mert msnen jókat beszélgettünk, de most kezd úgy tűnni, hogy inkább játszik, ahelyett, hogy velem beszélget.:S Nem hiszem, hogy másik csaj van a dologban, mert mindig rám ír még most is, és nem is az a nagy csajozós típus, meg még mindig írja a szívecskéket, stb, de már kezd komolyan zavarni, hogy ennyire "kocka"? Úgyértem, a végén még az lesz, hogy nem tud most talizni velem, mert játszania kell. Egész nap játszik.:S Van még 2 srác, akik "hajtanak rám", és még jól is néznek ki, de én eddig úgy voltam vele, hogy nekem csak Ő kell. De nem tudom, hogy mennyire érdeklem, ha jáccik ahelyett, hogy velem beszélne.:( Szerintetek mit csináljak?

16/L (a srác 16/F)


2009. júl. 18. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Játszatok valami multis játékkal és beszélgettek ott :D


Viccet félretéve...Hát ha a srác inkább játszik minthogy veled msnezne vagy találkozna,az már elég gáz,szerintem hagyd a fenébe :S

2009. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énis vhogy így gondolom, de túl tökéletes, ahhoz, hogy csak úgy lemondjak róla:( ilyen jó srác mégcsak szóba sem állt velem eddig:D
2009. júl. 18. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi a srác. De te se vedd ennyire komolyan a virtuális életet. Ha kell, légy kicsit rámenősebb. Lehet h az a tipus akit irányitani kell. Vagy nem.
2009. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Hogy lehetne túl tökéletes? Senki sem az. Bemeséled magadnak. Én a helyedben keresnék egy srácot akinek van élete, és nem gyökér játékokkal veri az idejét egész nap.
2009. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nekem Ő tökéletes... tisztára mintha én terveztem volna meg:D csak a kockaságát nem... ha nem lenne kocka, azt mondanám, hogy Ő az álompasim
2009. júl. 18. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet,h kijött valami új játék és azt nyomja,egy pár nap,max hét és újra gyakori lessz az irogatás,csak meg kell várni míg végig játsza,vagy beleun.Kivéve,ha WOW-ozik,akkor sajnos nincs remény.(Wow-world of warcraft,ha nem ismered keress rá,veszélyes egy játék,főleg a kapcsolatokra)
2009. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ahha, hallottam már a wow-ról:D de Ő nem azt játsza, hanem a neten az egyik játékkal. azt mondta, hogy már 1 éve játszik ezzel a játékkal:S és nem úgy néz ki, hogy unná... végig meg nem lehet azt vinni:S
2009. júl. 19. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!