Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nők télen ritkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők télen ritkábban szőrtelenítik a puncijukat mint nyáron?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van párja, az biztos ugyanúgy szőrtelenít télen is.


Esetleg akik nem szexelnek, mert nincs egyáltalán kivel, azok között lehet ilyen. Mert nyáron ugye bikini miatt nekik is le kell szedni, télen viszont nem látni ruhán keresztül.


Mindenesetre a többség szerintem ugyanolyan gyakorisággal szőrtelenít ilyenkor is.

2011. okt. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítés a szexhez tartozik vizuális ingerként részben, ezért nem hónapfüggő.
2011. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Persze,télire meg kell hagyni a prémet..:-)
2011. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Sztem igen, mivel gondolom azok szőrtelenítenek inkább, akik szexuálisan aktívak és ez ugye nem minden nőre mondható el.
2011. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nőről
2011. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs pasi a láthatáron, akkor a legtöbb csaj azért nem szőrtelenít minden nap. Persze azért nem hagyják ilyenkor sem elburjánzani a területeket :D


Én úgy vagyok télen h pl. "ma kéne szőrtelenítenem, mert már szúr egy picit, de áá majd holnap, úgysem látja senki"

2012. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!