Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uszodai tusolóban meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszodai tusolóban meztelenül szoktatok zuhanyozni, vagy fürdőruhában?

Figyelt kérdés
Mindig van néhány olyan nő aki nem veszi le a fürdőruháját. Nem értem, hogy nők között miért kell ez a szégyenlőség, sokkal egyszerűbb meztelenül tusolni.
2011. okt. 31. 10:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Sosem tudhatod, hogy van-e rejtett kamera, vagy éppen ki figyel. Tele van a net ilyen videókkal.
2011. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Én is meztelenül tusolok. Amúgy néhány helyen ahol jártam, volt zuhanyfüggöny. Aki szégyellős, válasszon ilyen helyet.
2011. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Én úgyszoktam mint otthon nemfogom magam zavartatni senki kedvéért sem... 20/f
2011. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
54%
Jaj ne legyetek szégyellősek csajok... Tekintélyes videó gyűjteményt sikerült már összeraknom! Csak így tovább! :D :D
2011. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%

már miért nem tusoljak meztelenül????

Ha valaki nézni akar akkor nézen, engem nem zavar

13L

2011. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

Nekem változó, van, amikor leveszem, de ha utána rögtön megyek haza akkor nem mindig, otthon úgyis lezuhanyozom.

Nálunk nagyon kevesen fürdenek meztelenül, nincs függöny, egymással szemben vannak a zuhanyok, az öltöző felől is belátni. Mostanában amikor megyek tele van a zuhanyzó tizenévesekkel, ők soha nem vetkőznek le és ha látnak egy pucér 40-en felüli nőt, akkor összevissza vihognak meg sugdolóznak.

Huszonéves vagyok és nem különösebben szégyenlős, de valahogy nem hiányzik, hogy 15 darab tini stírölje a mellem, miközben samponozom a hajam..

Bár az öltözőben úgyis teljesen levetkőzöm.


Kollégiumban meztelenül fürödtem, nem volt függöny és átjártunk egymáson, de az azért más.

Ott egy szál törölközőben átlépdeltem a folyosón ülők között.

2011. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
nálunk suliban olyan is van aki még tesiórán átöltözni sem mer mások előtt,pedig még meltartót sem cserél.. ez van. én megszoktam, edzésen is együtt tusolok a csapattársaimmal, uszodában is meztelenül tusolok
2011. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%

Én meztelenül, ruhában nem is lehet rendesen fürdeni. Akkor inkább nem is zuhanyzom le, csak otthon.

22/F

2011. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Meztelen zuhanyzom.
2011. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Én a medencében meztelenül fürdök, de a tusolóban fürdőruhában.
2011. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!