Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy csókolózni akarok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még sosem csókolóztam, barátom pedig nincs. És tudom, van még időm, de most nem ez a bajom. Egyszerűen kívánom, hogy valaki megcsókoljon.. ez normális?
2011. okt. 31. 12:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem akkor jött az első csók, amikor a legkevésbé számítottam rá, attól az illetőtől akit akkor mindennél jobban szerettem. Aztán sajnos egy év után szét mentünk. Rá másfél hónapra elmentem sétálni egy sráccal akit már egy jó ideje ismertem csak nem kezdtem vele mert idősebb nálam, erre az lett a vége hogy egy óra sétálás után csókolóztunk és összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk már fél éve.


Szóval csak azt akarom mondani hogy ne számíts rá. :)

2013. máj. 7. 21:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Énis szeretnék már,még nem volt sose.De nem adom fel, hisz csak 15 vagyok még. :D
2015. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!