Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadas Barbara kérdése:

Normális, ha egy pasi nem szeret csókolózni se szexelni a barátnőjével akit hetente csak egyszer lát?

Figyelt kérdés
se szexelni, se semmi. :( én összebújós típus vagyok, eddig azt hittem, hogy ő is. jó nő vagyok, nem tudom mi baja lehet. :( két éve vagyunk együtt, kicsit több, és hetente egyszer látjuk egymást hétvégén, mert tanulok, stb. és eddig fel sem tűnt, csak az egyik ismerősöm megemlí¤ette, hogy amikor hazamegy, akkor mindig olyan jó meg minden, nekem meg ez jut? jaj, nem bírom elviselni. pedig szeret engem. mitől lehet ez? és hogy tudnék változtatni ezen? köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 19. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek aszexuális emberek, akik szimplán csak nem szeretik az efféle tevékenységeket, változtatni nem, de ha tényleg szeret, akkor esetleg megkérheted, hogy kicsit jobban idomuljon az igényeidhez.
2011. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, beszéld meg vele, ez nem olyan dolog, amit ne lehetne megbeszélni, pláne, ha már 2 éve együtt vagytok.

De ha már az elejétől ilyen, akkor valóban lehet, hogy ilyen típus...

2011. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Normálisnak biztos nem normális. Azt kipróbáltad már, hogy letámadod? Egyszerűen letéped a nadrágját, és kézbe (vagy szájba) veszed az irányítást. Ha nem akarja levenni a nadrágját, jöhet az olló. 22/N
2011. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
próbáltam én már mindent. :( megbeszélni nem lehet vele, már mondtam ötbbször, a válasz az hogy ő nem szeret csókoloózni, szexelni meg azért nem akar, h ne legyek terhes. de védekezünk, én hüvelyi fogamzásgátlót használok ő meg gumit, és nekem állandóan késik, mindig tök ideg tőle. lehet ott kéne hagynom. :(
2011. jún. 20. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jó ez így neked, akkor igen, lépj tovább.
2011. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
74%

ez már jó régen lett fweltéve de nem bírtam ki h ne válaszoljak :)


a "pasid" meleg. bár gondolom azóta már nem a pasid és neki is van már egy másik pasija.

nem ez lenne az első eset ;)

2012. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!