Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg látszik egy nőn, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg látszik egy nőn, ha nemi életet él?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam valakitől, hogy ha egy nő nemi életet él, akkor megváltozik az alakja, a menése. Igaz ez? Vagy másról is észre lehet venni?
2011. okt. 31. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy durva, száraz análtól mindenkinek megváltozik a menése...:D
2011. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én itt nem ilyenre gondoltam, hanem normális szexre. Tehát hogy rendszeresen nemi élete van.
2011. okt. 31. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem érzek ilyesfajta változást. Bár nyilván a rendszeres szex alakformáló tud lenne, ha a csaj nem darab fa módjára fekszik az ágyon.


A kisugárzása viszont megváltozhat. Én feszült leszek, ha hiányom van, pár hét után pedig már sokkal ingerültebb. Nagyjából 2 hónap az átfutási idő, így ha nem lenne párom akkor a szex hiányát 2 hónap alatt megszoknám és utána nem gond.


22N

2011. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rajtam nem látszik,hogy nemi életet élek. szerintem nem is baj:)

L/16

2011. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sem vettem észre magamon változást, de az ismerősöm, akitől ezt hallottam, azt mondta, hogy kívülről lehet látni, még ha nem is mindenkin.
2011. okt. 31. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez egy jó nagy hülyeség. Abban viszont van igazság, hogy a járásunk vonzóbb, mikor megvan. Ezt tesztekkel bizonyították és az ősemberek életében volt is jelentősége. Így védekeztek a nem kívánt apajelöltek ellen.
2011. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Answarez ***** válasza:
Gondolj bele amikor a tanár magabiztosan mosolyogva jön, akkor tudod hogy szép estéje volt és fellélegezhetsz,viszont ha nem,akkor tudod hogy az ágyat csak alvásra használta,és halott vagy.
2011. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 rocka.milly válasza:
Ez egy nagy "általános igazság"... Arról van szó, hogy a nők kivirulnak ha karban vannak tartva... De ez NEM LÁTSZIK szóval ne aggódj, ha meglát anyu nem fog rád bökni és megszólalni: "Lányom, Te dugtááááál"....:D
2011. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez baromság.

Ha viszont már éltél és épp nincs senkid, a hiánya látszódhat... :-)

2011. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) Megnyugodtam, bár nem mintha szégyellenem kellene, de azért a magánélet mégiscsak legyen magánélet :)
2011. nov. 1. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!