Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látszik az hogy nem volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik az hogy nem volt egy fiúnak még barátnője?

Figyelt kérdés

Szerinted akinek nem volt még barátnője arról lerí az hogy soha nem volt kapcsolata?

Van olyan ismerősöd akiről nem is gondoltad volna hogy soha nem volt barátnője?


2011. okt. 26. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Rólam meg se mondanád, hogy nem volt még. 22F
2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 .:Laci:. ***** válasza:
57%
látszik...akinek nem volt még az ápolatlanabb egy kicsivel mint akinek volt vagy van, legalábbis van most egy csoport társam nem nagyon ismerem még de eléggé látszik rajta, hogy még nem nagyon volt senkije se...ápolatlan zsíros a haja és nem is úgy viselkedik mint aki boldog lenne vagy legalább szerelmes, persze nem mindenkin látszik meg van akiről nem is képzelnéd és még is...és hát vannak akiknek sose lesz :D
2011. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Látszik, mert csúnya.
2011. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
jaja persze, van akin egyértelműen látszik, az biztos. de nem mindenkin. egyéntől függ. egy lány
2011. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Remélem egyszer nekem lesz.

Én nem vagyok ápolatlan, rendszeresen borotválkozok, hajatmosok, stb

Szerencsére a pattanásos korszakot is kinőttem. :D

2011. okt. 26. 19:07
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem se volt, de szerintem ez meg is látszik. Viszont a haverjaimnak se volt, az egyiken nagyon látszik, a másikról viszont meg nem mondaná senki, szóval ez teljesen egyén függő, hogy kin látszik.
2011. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Aki nagyon töketlen azon látszik, de nem mindenkin. Pl szerintem rólam is azt gondolják, hogy volt már barátom, de nem. :|


20/l

2011. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod nekem is van egy haverom akinek tudtommal még nem volt barátnője de nem mondaná meg róla senki.
2011. okt. 26. 19:10
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Egyén függő hogy látszik-e...én pl minden este,reggel hajat mosok ha kell borotválkozom, a hajam nem zsíros hanem felzselézett minden nap finom illatú parfüm van rajtam mindenre igényes vagyok anyám szerint sokszor jobban mint egy lány(ami egyébként kamu:) szóval adok magamra ennek ellenére meg nem mondanák rólam ,hogy nem volt még kapcsolatom.Talán egy kicsit abból ,hogy nem a föld felett 2mrel lebegve megyek iskolába... 18/F
2011. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
utosó válaszoló, meleg vagy?
2011. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!