Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megbízható oldal? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbízható oldal? Még sosem vállaltam ilyen munkát. Szerintetek ez kamu?

Figyelt kérdés

webcam model állásról olvastam, hogy állítólag jól fizet...és nekem a "rendes munkám" mellett nem ártana egy kis mellékes. Találtam egy oldalt : livejasmin.com

szerintetek ez megbízható? esetleg valakinek van már tapasztalata ilyen munkával kapcsolatban? Kéri a személyes adataimat is (személyi ig. szám, cím stb) de még nem mertem megadni, egy kissé félek, ezért kérem a Ti segítségeteket! Szerintetek ez megbízható, fizetnek, ki adják esetleg nyilvánosságra az igazi nevem, lakhelyem stb? Kérlek, csak normális válaszokat adjatok, köszönöm!


2011. okt. 31. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

te,ro..dt,ku..va,fulladjál,meg.Mennyél,dolgozni,

ne,a,p..ád,mutogasd.

2011. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy nem a k**zásra vagyok kíváncsi.
2011. okt. 31. 14:25
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Egy se megbízható... És tényleg nem kellene k_rválkodni..
2011. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
A livejasmin megbízható... Te viszont tényleg egy ribi vagy, bocsi.
2011. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Most komolyan, személyit kér meg címet...ne legyél ilyen buta.
2011. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PT-Daniel ***** válasza:
72%

Miert kell mindig itelkezni... Nem tartom k.rv.lkodasnak, ha valaki webcamen mutogatja magat. Persze, nem mindenki alommeloja, de ha lany lennek es kellene a penz, 100x inkabb csücsülnek fehernemüben a sajat kis szobacskamban es chatelnek, mint, hogy izzadt, büdös, dagadt kamionsoföröket integetnek le az utrol.


Szemelyes adatok kerese valoban kisse kellemetlen lehet neked, de ez elsösorban azert szükseges, mert biztosnak kell lenniük abban, hogy elmultal 18. A masik, amivel tisztaban kell lenned, hogy minden, ami neten lathato, azt le is lehet valahogyan szedni es mashova feltenni. Csak olyat csinalj, amihez fel mered vallalni az arcodat is.

2011. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

"Miert kell mindig itelkezni... Nem tartom k.rv.lkodasnak, ha valaki webcamen mutogatja magat."

Te nem, más meg igen. Tudod, az embereknek eltérő az erkölcsi érzékük. Amúgy tévedésben vagy, egy ilyen webkamera modell nem fehérneműben ül, hanem végrehajtja a "kliens" kívánságát. Ha önkielégítés vibrátorral akkor az, ha anál akkor anál, stb. Abban mondjuk igazad van, hogy fel lehet venni.

2011. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! Én biztos nem végeznék önkielégítést, főleg nem análisan... ha kevesebbet kapnék akkor kevesebbet kapnék. egyébként nem vagyok krva! soha nem voltam könnyű vérű, és most sem vagyok az! itt fizikálisan senkivel sem érintkeznék! egyébként meg itt elítélnek, holott Ti sem vagytok különbek (tisztelet a kivételnek)! én bulikban sosem krválkodok, és máshol sem! Szerintem először mindenki söprögessen a ...
2011. okt. 31. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Ó, de kis naiv vagy! Te hogy képzelsz el egy ilyen webkamerás állás? Csak mert nekem van egy csaj ismerősöm, aki ilyeneket csinált, és a dolog így nézett ki:

Van egy ingyenes "szoba", amikor mindenki láthat ingyen. Itt általában nem lehet meztelenkedni, meg ilyesmit. Aztán jön egy gazdag "ügyfél", aki előre vásárolt pontokat, majd egy megszabott tarifáért (te szabod meg bizonyos határok között, hogy mennyi) elvisz "privátba", ami azt jelenti, hogy csak ő lát téged. Itt közli a kéréseit, ahol az anális önkielégítés még a kevésbé perverz dolgok közé tartozik. Amennyi időt töltenek veled privátban, annyi pénzt kapsz.

2011. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

érdekes,ha,egy,csaj,webcamon,mutogasa,magát,pénzért,

semi,gond,ha,egy,férfi,mutogasa,magát,webcamon,ingyen,mert

a,kutyának,se,kell,akor,az,facfej,hogyvanez,csajoK?

2011. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!