Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Bejön ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Bejön ez a pasi?

Figyelt kérdés
[link]

2011. okt. 31. 14:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
30%
Majdnem 30 vagyok, de szerintem ez röhejes, felfújt, aránytalan és madárfeje van a testéhez képest.
2011. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Elég széles, de nekem bejön. 18L
2011. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
28%
Hm, erről is simán tanulmányt lehetne írni, hogyan lehet befolyásolni a nőket. A npket nagyon de nagyon lehet befolyásolni. Az első pár hozzászólás mind arról szólt, hogy neeeeeeeem jön be, aztán a kérdező villantott valamit, hogy miért nem stb, aztán girtelen jöttek az igen válaszok. Hm. A nők csak játékszerek mind egyetől egyig befolyásolhatóak, ez itt is jól látszik. Ugyanúgy befolyásolja őket a csoportnyomás, a barátnőnyomás is. szvsz ha a barátnők azt mondják, hogy egy pasi nem jó, akkor az adott csak 10 ből 8 esetben ennek engedni fog és nem jön össze azzal a pasival. Tiszta személyiséglélektan. Dehát tudjuk, a nő már csak ilyenek.
2011. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Elnézést a sok helysírási hibáért, egyébként egy 20-22 feletti nőnek elvileg egy ilyen pasi be kell, hogy jöjjön, mert arányos teste van, megdolgozott érte, és a feje sem csúnya.
2011. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

23:55


Nem azért írtam hogy tökéletes és pontosan az esetem, mert a kérdező "villantott valamit", hanem mert tökéletes, és pontosan az esetem.. sosem tagadtam hogy nekem kik jönnek be, ilyen témában szarok mások véleményére, felesleges ilyeneket írnod ide. A többiekről nem tudok nyilatkozni.

2011. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Hülyén tartja a fejét,de ez mellékes:D

a lényeg,h nagyon bejön,nekem nem túl izmos,hanem "ellenállhatatlanul" szexi ez a test...szép a szája,férfias az arca,a hegek pedig a gyengéim,nagyon szexi a kis vágás az állán*.* ja és szép a keze;)


Szóval külsőre tökéletes...de! ez mit sem ér,ha egy tahó,és hetente más-más szilikonos pláza cicák társaságát keresi...

2012. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Egyébként 21 éves vagyok,és mindig is az ilyen típusú(idősebb) pasik tetszettek,de a barátom a közelében sincs,viszont szeret,és neki én vagyok a tökéletes Nő:)
2012. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hátttt nem valami csoda nem az estem :S
2012. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
nem nem túl izmos és az arca se tetszik
2012. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
nem. a feje akkora a testéhez képest, mint egy egész hörcsög a ketrecéhez képest.
2012. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!